مردی در حال بستن دکمه کت

اما او یک متخصص است

او چندین سال است که عمل زیبایی انجام می دهد. کلینیک او در یکی از خیابان های بنام تهران است. بیماران او چندین روز و ماه منتظر می مانند تا نوبتشان شود. او دوره های آموزشی مختلفی را در بهترین دانشگاه های دنیا برگزار کرده است. اگرچه او مدرک دکتری ندارد اما یک متخصص است.
او مشاور و عضو هیئت مدیره چندین شرکت بنام در کشور است. از او در سالهای پیش به عنوان کارآفرین برتر استان توسط استاندار تقدیر شد. او دوره های آموزشی مختلفی را در بزرگترین و صاحب نام ترین شرکت ها برگزار کرده است. نام او در سمینارها و کنفرانس های علمی معتبر آمده است. او در هفته آتی عازم سفری برای برگزاری دوره انگیزشی برای مدیران جوان در ابوظبی است. اگرچه او مدرک دکتری ندارد اما یک متخصص است.
او صاحبنظر، اندیشمند و عالم در علوم انسانی است. او چند ده تا کتاب و مقاله در طول سالهای پژوهشی خود تالیف نموده است. کتاب او بیست و چندی بار تجدیدچاپ شده است. او داور مجلات علمی مختلفی در این حوزه است. او مشاور علمی پروژه تحول در علوم انسانی در مقطع تحصیلات تکمیلی بوده است. اگرچه او مدرک دکتری در علوم انسانی ندارد اما یک متخصص است.
آیا او یک متخصص است؟ آیا مدرک دکتری برای داشتن تخصص مهم است؟ آیا واژه ها آلوده شده اند؟ آیا من دچار بدبینی شده ام؟ نظر شما چیست؟

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top