کاتالوگ معرفی خدمات

من مشاور مدیریت و تحلیل گر تحقیقات بازاریابی برندسازی هستم

تدوین برنامه پارتیزانی

خارج از چارچوب فکر کنید و تبلیغ بسازید

تبلیغات متداول را رها و همه خدمات و رسانه هایی که در اینجا بیان کردم را فراموش کنید؛ اگر بودجه زیادی ندارید اما قصد دارید تا با شرکت های بزرگ و ثروتمندی در یک بازار مشترک رقابت کنید؛ اگر چیزی ماورای هر آنچه گفتم برای معرفی کسب و کار یا برندتان می‌خواهید، این خدمت می تواند آخرین راهکار من برای شما باشد. با استفاده از خدمات تبلیغاتی پارتیزانی می‌توانید اثربخش تر و کاراتر از همیشه عمل کنید و تمام احساسات مخاطب را با برند خود درگیر کنید. من به شما کمک می کنم که برندتان از این نوع خدمات نوین در صنعت تبلیغات بتواند استفاده کند.

مزایای راهکار تدوین سند کسب و کار

داستان سرایی

در تبلیغات پارتیزانی نخست برای راهبرد تحقق هر هدف، داستانی را طرح‌ریزی کرده و سپس با بررسی همه سناریوهای ممکن، یک مسیر معین را به صورت یک روایت شخصی برای مخاطبانتان تعریف خواهم کرد و آنها را به‌گونه‌ای در این رویداد تعاملی درگیر خواهم کرد که خودشان روایتگر آنها برای دوستانشان باشند. داستان‌هایی که تنها یک صورت مساله دارند، قهرمان این داستان، برند شماست و شخصیت‌های داستانی آن، مخاطبانتان است.

خلق رسانه ای نوین و شخصی

در تبلیغات پارتیزانی، برنامه‌هایی را طرح‌ریزی و اجرا خواهیم نمود که مخاطبان، خود برای دریافت سمپل و یا خرید محصول و دریافت خدمت از برندتان جذب شوند. در این واحد از طراحی خلاق اقلام تبلیغاتی در نقاط فروش مانند دنگلر، وابلر، هنگر و شلف تاکر و استندهای سخنگو گرفته تا ارائه سمپل به مخاطبان در زمان و مکانی که حتی فکرش را نمی‌کنند، مانند داخل جعبه پیتزا، در مسیر کوهپیمایی، در راهروی رخت کن و در محل کارشان، مناسب‌ترین رسانه‌های‌تبلیغاتی برای برند و کسب و کارها خلق خواهد شد.

معرفی خلاق برند، محصول و خدمت

اگر قصد دارید محصول/ خدمت جدیدی را به شکلی کاملا متفاوت و خلاقانه معرفی کنید؛ اگر می‌خواهید با تحلیل صحیح موقعیت، جایگاه مناسبی را برای آن در ذهن مخاطبانتان ایجاد کنید؛ اگر به دنبال این هستید که با کمترین هزینه، بیشترین آگاهی را ایجاد نموده و یا برند و محصول خود را یادآوری کنید، لازم نیست تنها در مراکز خرید و تجاری و یا با برگزاری مهمانی‌های سازمانی، هزینه‌های گزافی را برای رسیدن به اهدافتان بپردازید. تبلیغات پارتیزانی می‌تواند برند/محصول/خدمت شما را به‌گونه‌ای معرفی کند که همیشه در ذهن مخاطبانتان جاودانه بماند، سازه‌ها و برنامه‌هایی را خلق کند که همیشه تداعی‌گر برند، محصول/خدمت شما باشند و مخاطبان را به گونه‌ای با برنامه تبلیغاتی درگیر نماید که در عین شخصی بودن هر تجربه، تمامی احساسات آنها را برانگیزاند.

اثربخش و ارزان

حضور برند در تمامی نقاط تماس و تکرار پرفشار آن نیست؛ یک تبلیغ اثربخش، تبلیغی است که نه تنها منجر به تحقق اهداف بازاریابی مثل افزایش فروش، افزایش سهم بازار و پیشی گرفتن از رقبا شود، بلکه باید بتواند مخاطبان را با خود همراه ساخته و با کمترین هزینه، داستان برند را به طور شخصی و کاملا تجربی برای ایشان تعریف کند و این همان ویژگی تبلیغات پارتیزانی است.

خلق تجربه شخصی

برانگیختن احساس مخاطب و خلق تجربه‌ای نوین و شیرین در مخاطب مهم‌ترین رویکرد تبلیغات پارتیزانی است. به عبارت دیگر محور تبلیغات پارتیزانی بر مخاطب متمرکز است تا تجربه ای را از مواجهه او با برند خلق نماید تا هیچ گاه آن را فراموش نکند و با او به تعامل بپردازد.

تعریف تبلیغات پارتیزانی

تبلیغات پارتیزانی، نوعی از تبلیغات مقرون‌به‌صرفه است که از تاکتیک‌های غیر متعارف و مبتکرانه برای در معرض دید قرار گرفتن یک محصول یا برند استفاده می‌کند.

ماهیت تبلیغات پارتیزانی

تبلیغات تعاملی با ارائه راهکارهای تبلیغات تعاملی از قبیل تبلیغات محیطی، تبلیغات کمین، تبلیغات پنهان، و تبلیغات مبتنی بر شایعه می‌تواند به برندها کمک کند تا اثربخشی و کارایی تبلیغات را باهم تجربه کنند؛ ویژگی‌هایی که تبلیغات سنتی از آن کمتر برخوردارند!

تکنیک های تبلیغات پارتیزانی

استفاده از فناوری‌ها و روش‌های به‌روز و مدرن مانند واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، تبدیل المان‌های شهری به تداعی‌‍گرهای برند، و طراحی سازه‌های جذاب متناسب با برند و محصول موردنظر شما تنها بخش کوچکی از تکنیک‌های واحد تبلیغات پارتیزانی برای تحقق اهداف موردنظرتان است.

مفاهیم مرتبط با تبلیغات پارتیزانی

تبلیغات پارتیزانی، تبلیغات چریکی، تبلیغات گوریلا، تبلیغات تعاملی، تبلیغات تجربی، تبلیغات خیابانی همگی شکلی از تبلیغات پارتیزانی هستند که از نظر معنا و محتوا بسیار به هم نزدیکند

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

روش انجام کار من

از مهم ترین فعالیتهایی که برای تدوین برنامه پارتیزانی انجام خواهم داد می توانم به موارد ذیل اشاره کنم:

 

1- بررسی چشم انداز، ماموریت و هدف فعلی کسب و کار

2- ایده پردازی، داستان سرایی و تعیین سناریو

3- برنامه ریزی عملیاتی با درنظر گرفتن سناریوهای محتمل برای رخدادهای ممکن

4- ساخت و تولید اقلام یا سازه برای تبلیغ

5- هماهنگی با ذینفعان و مجریان پروژه تبلیغات پارتیزانی

6- تصویربرداری و فیلمبرداری به صورتی که به بهترین نحو تجربه مخاطب را نشان دهد

زمان و مبلغ راهکار

بسته برنزی

۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک و نوپا

بسته نقره‌ای

۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مناسب برای کسب‌وکارهای متوسط

بسته طلایی

۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

مناسب برای کسب‌وکارهای بزرگ

سوالات متداول

اولین و مهمترین سوالی که کارفرمایان از من می‌پرسند، همین سوال است. پاسخ به این سوال بسته به محصول، صنعت، مخاطبان برند و هزار آیتم دیگر می‌تواند متفاوت باشد اما من می‌توانم به با انجام تحقیقات به شما کمک کنم که بتوانید پیش بینی نسبی از اثرگذاری تبلیغات بر فروش بیابید.

قیمت خدمات بسته به بازار عرضه و تقاضا، میزان دانش، تجربه و سلیقه مدیران هنری و گرافیست‌ها می تواند متغیر باشد. قیمت‌های ارائه شده در اینجا مبتنی بر تیم تولید محتوای بنده درج شده است.

هر زمان که متوجه شدید که با تمامی تلاش هایی که در فضای کسب و کار در ایران انجام می دهید باز به هدفتان دست نمیابید یا اینکه به اصطلاح به صورت جزیره ای در حال کار هستید بدانید که نیاز به ویرایش جدیدی از ارکان راهبردی کسب و کار دارید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دکتر آرین عظیمی

مشاوره رایگان