تبلیغات و تولید محتوا

 • اگر می‌خواهید تبلیغ کنید ولی نمی‌دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید؛
 • اگر تمایل دارید فعالیت‌های تبلیغاتی کسب‌وکار خود را توسعه داده و به افراد متخصص واگذار نمایید؛
 • اگر از تیم کوچک و یا فردی برای انجام تبلیغات برخوردارید اما استراتژی مشخصی برای انجام آن ندارید؛

اگر جزو یکی از سه دسته مذکور هستید، می‌توانیم در فضایی دوستانه درباره هدف تبلیغاتی کسب‌وکارتان و نحوه اجرای آن با هم صحبت کنیم؛ تمامی مسائل را با توجه به توانمندیهاتان بررسی کرده و در نهایت بهترین برنامه تبلیغاتی را با توجه به منابعتان به شما پیشنهاد داده و اجرا نماییم.

من می‌توانم در آماده‌سازی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای کسب‌وکارتان با هر هدفی از افزایش آگاهی مخاطبان درباره برند، محصول یا خدمتی که عرضه می‌کنید تا ترغیب ایشان به استفاده از آنها با برنامه‌ای از پیش تعیین شده همراه شما باشم. بنده هر نوع محتوای تبلیغاتی چه تصویر ثابت یا متحرک و چه تولید ویدئوی تبلیغاتی را آماده کرده و در تقویمی برنامه ریزی شده برایتان منتشر می‌کنم. تمامی محتوای تبلیغاتی کسب‌و کارتان به صورت تک به تک و با دقت فراوان در جزئیات تولید شده تا اطمینان حاصل شود که همگی آنها در راستای هدف تبلیغاتی موردنظرتان هستند. مسیر همکاری برای تبلیغات طبق برنامه عملیاتی از همان ابتدا با شما اشتراک گذاشته شده تا بتوانید درباره مسیر انجام کار، زمانبندی و میزان تحقق هدفتان نظارت و ارزیابی فرمایید.

برندینگ

 • اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان برند شود و همواره در ذهن مخاطبانتان باشد اما نمی‌دانید چگونه این کار را انجام دهید؛
 • اگر با وجود کیفیت، قیمت و سایر مزیتهای رقابتیتان، از جایگاه مناسبی در بازار برخوردار نیستید؛
 • اگر فعالیتی را شروع کردید یا در آغاز راه اندازی کسب‌وکاری هستید و می‌خواهید از ابتدا با استراتژی درست و مناسب وارد بازار شوید؛

پس از بررسی کامل کسب‌وکار و موقعیت که در حال حاضر در آن قرار دارد، برنامه‌ای به شما ارائه می‌شود. به طور معمول این برنامه از دو قسمت تشکیل شده است که پس از بررسی کارهایی که تا به امروز انجام داده‌اید و منابعی که در اختیار دارید، می‌تواند کم/زیاد  شده و یا تغییر کند. شرط لازمی که برای برندینگ کسب‌وکارتان همواره ثابت است، اعتماد، شفافیت و همکاری دوطرفه به خصوص در بخش اصلی فعالیت برندینگ است.

بخش نخست و اصلی: تدوین هویت یکپارچه برند

هدف از تدوین هویت یکپارچه برند، ماندگار سازی یک هویت مشترک در ذهن مدیران، کارکنان، شرکا، مشتریان بالقوه و بالفعل از برند است. این فعالیت مبنای اساسی برای یکپارچه سازی فعالیت های برندینگ، تبلیغات و ارتباطات یکپارچه بازاریابی است. اقدامات اصلی برای آن شامل موارد ذیل است:

 1. تعیین کانسپت برند
 2. تعیین ارزش‌های برند
 3. تعیین جوهره برند
 4. تعیین قول برند
 5. تدوین بیانیه ماموریت برند
 6. تعیین شخصیت برند
 7. تدوین بیانیه جایگاه برند
 8. تعیین پیام برند
 9. تعیین شعار برند
 10. تعیین لحن برند

انجام اقدامات مذکور نیازمند دریافت اطلاعات درباره مشتریان، رقبا، تیم مدیریت و سایر عوامل محیطی و کسب‌وکار است تا بتوان برندینگ را مبتنی بر داده و اطلاعات واقعی انجام داد.

بخش دوم: تدوین هویت بصری برند

هدف از این فعالیت، تعیین دستورالعملی برای تولید و انتشار محتوای ارتباطی و تبلیغاتی در راستای تقویت برندتان است. همه عناصر بصری برندتان باید منعکس کننده هویت برندتان باشد تا هم‌افزایی آنها باعث تقویت تصویر ذهنی برند نزد مخاطبانتان شود. انجام این کار نیازمند دقت، نظارت و به کارگیری متخصصان در هر محتوای بصری ویژه است. مهم‌ترین اقدامات اساسی برای انجام این فعالیت به شرح ذیل است:

 • طراحی/بازطراحی لوگو
 • تعیین/بازپردازی رنگ‌های سازمانی
 • تعیین فونت سازمانی
 • طراحی اقلام اداری شامل بیزنس کارت، کاتالوگ، امضای دیجیتال و غیره
 • طراحی پیکتوگرام
 • تعیین سبک تصویر و ویدئو
 • تعیین چارچوب بصری یکپارچه برای انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی
 • تدوین قوانین و راهنمای کاربرد هر یک از عناصر بصری برند

پس از آشنایی اولیه با کسب‌وکارتان و تعیین نیازمندی های لازم برای برندینگ، برنامه‌ای مدون شامل فرایند و  توالی گام‌های اجرایی، زمان، بودجه و نتیجه مورد انتظار از هر گام به شما ارائه خواهد شد تا در فضایی شفاف و مورد توافق بر مسیر اجرای کار نظارت فرمایید.

برای دریافت خدمات مشاوره، می‌توانید فرم زیر را تکمیل نمایید.

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.