کاتالوگ معرفی خدمات

من مشاور مدیریت و تحلیل گر تحقیقات بازاریابی برندسازی هستم

مشاوره مدیریت

همراه شما هستم تا بهترین‌ها را برای کسب‌وکارتان رقم بزنید

بسیاری از مسائل مربوط به مدیریت کسب‌وکار، بازاریابی، برندینگ و تبلیغات در دنیا راه حل دارند و رسیدن به راهکارهای آنها، چیزی نیست که در اتاقهای بسته بدون رخ دهد، بلکه فعالیتی است که نیازمند گردآوری و تحلیل اطلاعات از منابع و تطبیق آنها با دل و ذهن مخاطبان برند و کسب‌وکار شما می‌آید

مزایای مشاوره من

بسیاری از افرادی که صاحب ایده تجاری بوده و به اصطلاح به دنبال کارآفرینی هستند، اگرچه از دانش و تجربه‌های کم و بیشی در حوزه‌های مختلف برخوردارند اما ممکن است در مدیریت و راه اندازی کسب و کار نیازمند کسب دانش یا استفاده از افراد مرتبط با این حوزه باشند. زیرا هر چقدر هم بسیاری از مسائلی که کسب و کارها از آغاز راه اندازی آن تا رشد و توسعه آن مواجهند، امروزه شناسایی و راهکارهایی برای مرتفع نمودن آنها پیش بینی و ارائه شده است.

بهره مندی از دانش و مهارت تخصصی

بسیاری از مسائل مربوط به راه اندازی کسب و کار یا مدیریت موسسات غیر تجاری از ایده‌پردازی و تحلیل امکان سنجی آن گرفته تا شیوه‌های سازماندهی، بودجه بندی و پیش‌بینی و تحقق فعالیت های لازم برای آنها از قبل توسط دانشمندان، مدیران و خبرگان حوزه مدیریت و سازمان شناسایی شده است که به راحتی می توانید از آنها برای گذر از بحران ها و موانع موجود بر سر راه خود استفاده کنید.

افزایش اطمینان در تصمیمات مدیریتی

با در نظر گرفتن الزامات فنی، تولید، منابع انسانی، شدت رقابت و فعالیت های بازاریابی، سرمایه تان را برای راه اندازی کسب و کار حساب شده تر خرج کنید. به عبارت دیگر برای هر اقدامی بدانید که چرا و برای کسب چه دستاوردی قرار است سرمایه گذاری کنید؛ من هم در این راه به شما کمک می کنم تا مبتنی بر برنامه و فازهای توسعه و رشد کسب و کارخود عمل کنید.

زمان کمتر برای گرفتن تصمیمات مهم

زمان و بودجه، دو عامل مهم برای موفقیت در هر تجارتی هستند. درست است که ممکن است در وهله نخست ایده بکری در ذهنتان داشته باشید که با آن بتوانید نبض بازار را در دست گیرید اما پیش از هر اقدام و صرف زمان وبودجه پیشنهاد می کنم تا با صرف کمی هزینه از موفقت خود اطمینان حاصل کنید. این کار باعث می شود تا هر چیزی را خودتان تجربه نکنید و با درس آموزی از دیگران، زودتر از پیش بینی ها به سودآوری برسید.

کشف و بهره برداری عملی از فرصت ها

لزوما داشتن ایده‌ای ناب در صنعت و بازاری خاص، برگ برنده‌ای برای موفقیت تجاری نیست. امروزه افراد کارآفرین، سرمایه گذاران و رقبای قدیمی به دنبال فرصت های برتر تجاری می گردند و اگر کمی کٌند عمل کنید یا برنامه ای برای ورود و رشد قابل توجهی در آن صنعت یا بازار نداشته باشید، کسب و کارتان توسط رقبای قدرتمندتان بلعیده خواهد شد. بنابراین با برنامه ریزی قبلی و درنظر گرفتن رقبا فعالانه تر در بازار حاضر شوید.

عملیاتی ساختن ایده ها

هر چقدر هم ایده تجاری ما ناب و عالی باشد یا نمونه هایی از آن در سایر کشورها نتیجه خوبی به همراه داشته باشند باز ممکن است به دلایل مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قابلیت اجرا نداشته یا پیش بینی ما از میزان سودآوری آن چندان درست نباشد. بنابراین با یک کارچوک تحقیقاتی می توانید امکان سنجی آن ایده را بررسی کنید.

قابلیت‌های مشاوره من

من صرفا مشاور نیستم!

قرار نیست از من راهکارها و توصیه‌هایی را بشنوید که نتوانید آنها را در کسب‌وکار خود به کار بگیرید. در تمامی اموری که به من محول می‌کنید، درواقع مسئولیت آن امور را نیز به من تفویض کرده‌اید و مجری و ناظر بر آن امور هم من خواهم بود.

Public-relations_aryanazimi.com_

نگاه راهبردی دارم!

برخورداری از نگاهی جامع به کسب و کار، درنظر گرفتن سناریوهای محتمل قبل از اتخاذ تصمیمات و مترکز بودن بر هدف های سازمانی وظیفه من است. بنابراین در تمامی امور همواره این موارد را مدنظر دارم و با مطالب مرتبط را با شما در میان خواهم گذاشت.

Business-model_aryanazimi.com_

برایتان بهترین‌ها را سراغ دارم!

با آشنایی قبلی در خصوص کلیه برنامه های مرتبط با انواع کسب و کار در صنایع مختلف، می توانم بهترین و مطلوب‌ترین تیم های مرتبط با حوزه تخصصی را با نظارت و مسئولیت خویش پیشنهاد داده تا از کمک از بهترین ها در پیشبرد امور و اهداف کسب‌وکارتان منتفع شوید.

حوزه‌های تخصصی مشاوره‌های من

مشاوره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار

 

من به شما کمک می‌کنم تا آجرهای کسب و کار خود را از منابع انسانی تا مدیریت را درست کنار هم بچینید! زمانی که مدل کسب و کارتان هیچ ارزش افزوده‌ای برای دیگران نداشته باشد، کار روی برندینگ و تبلیغات بی‌فایده خواهد بود

طرح کسب و کار
طراحی هویت برند

مشاوره بازاریابی، برندسازی و تبلیغات

 

طراهی هویتی یکپارچه و مبتنی بر داده‌ها و خلق داستانی جذاب با محتوایی گیرا و تعاملی برای مخاطبانتان رسالت اصلی من برای شما خواهد بود. زیرا برنامه ریزی، تدوین و توسعه راهبرد تبلیغاتی و روابط عمومی برای برندتان تخصص من است. من به شما کمک می‌کنم تا کمپین‌های اثربخش با بودجه‌ای معقول را در انواع رسانه‌های آنلاین و آفلاین برگزار کنید تا نتیجه آن تحقق جایگاه برندتان و افزایش فروش خواهد بود.

مشاوره تحقیقات بازاریابی و خط مشی پژوهی

 

از طراحی و توسعه محصول تا بررسی بینش مخاطبان و پژوهشهای موردی درباره میزان آگاهی از برند، سهم بازار، بررسی رقبا، و بنچمارک از دیگران می‌توانم با گردآوری و تحلیل داده‌های لازم برای تصمیم گیری به شما کمک کنم تا تصمیم مناسبتری را برای کسب‌وکارتان اخذ کنید

 
طرح کسب و کار
طراحی هویت برند

مشاوره بهینه‌سازی فرایندها و منابع

 

در به کارانداختن، برنامه ریزی و افزایش کارایی تجهیزات و منابع مالی و انسانی کسب و کارتان کمک می کنم تا بیشتر از توان و امکان معمول خود و با انگیزه ای دوچندان در جهت تحقق اهداف و منافع کسب و کارتان حر کت کنند. اگر مساله یا مانعی برای این فرایند جاری کسب‌وکارتان وجود دارد، تجزیه و تحلیل آن را به من بسپارید تا با روشی منطقی آنها را با هم حل کنیم.

 

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

روش انجام کار من

از مهم ترین فعالیتهایی که برای طراحی و نیز بازمهندسی فرایندهای کسب‌وکار انجام خواهم داد، می توانم به موارد ذیل اشاره کنم:

 

1 - برنامه ریزی

پس از تهیه لیستی از مشکلات کسب و کار، برای بهبود و رفع مشکلات، باید فرایندها و طرحی فراهم کنید تا به نتایج مطلوب منجر شود

2 - انجام

بعد از برنامه ریزی، راه حلهایی برای حل مسائل کسب و کار ارائه می شود و مطلوبترین گزینه پیشنهاد نمی شود

3 - بررسی

نتایج اقدام اجرا شده، بررسی می شود تا نتایج آن ارزیابی شود، بدیهی است برای رفع مشکلات بافیمانده و پیش بینی نشده چاره اندیشی می‌شود

4 - اقدام

نسبت به راهکار پیشنهاد شده منابع و تجهیزات لازم به همراه برنامه عملیاتی ارائه می شود تا بتوان بهترین خروجی را دریافت نمود

زمان و مبلغ راهکار

مشاوره برخط (آنلاین)

۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال

با استفاده از برنامه واتس اپ، گوگل میت یا ادابی کانکت برگزار خواهد شد

مشاوره حضوری

۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال

ملاقات حضوری

سوالات متداول

اگرچه یک مسیر منطقی میان تمام خدماتی که در این صفحه مشخص کرده‌ام وجود دارد، اما اینکه دقیقا از کجا شروع کنید به مواردی از قبیل هدف، چشم‌انداز، زمان، بودجه و صنعت کسب‌وکارتان بستگی دارد که در آن فعالیت می‌کند؛ پیشنهاد می‌کنم که پس از برگزاری جلسه مشترک و بررسی مسیرهای مناسب برای تحقق آنچه مدنظر کسب‌وکارتان است، بهترین مسیر برای همکاری با سازمان شما مشخص شود.

بودجه، عاملی تعیین‌کننده برای همکاری با من نیست؛ نوع مساله و یا هدفی که می‌خواهید آن را رفع کنید یا به آن برسید، تعیین کننده بودجه لازم برای دریافت خدمات از من است. به غیر از هزینه ساعتی برای مشاوره حضوری و آنلاین، بودجه لازم برای باقی خدمات من به برنامه‌ای بستگی دارد که پس از برگزاری جلسه‌ای مشترک درباره نوع و میزان همکاری با یکدیگر مشخص می‌شود. برای مثال، تعداد و مکان مصاحبه یا پرسشنامه‌ای که برای انجام کار تحقیقاتی لازم است و یا تعداد و نوع محتوایی که برای تولید محتوا و ترویج آن درنظرگرفته می‌شود به صورت مستقیم روی بودجه تاثیر می‌گذارند.

یکی از تخصص‌های اصلی من برنامه‌ریزی، تدوین استراتژی و نظارت بر انواع محتواست. من به کسب‌وکار شما کمک می‌کنم تا محتوایتان بر اساس هدف و برنامه‌ای از پیش تعیین شده تولید و سپس میزان تحقق آن ارزیابی شود. بنابراین اگر خودتان تیمی برای تولید محتوا ندارید، من می‌توانم بهترین متخصصان را از آژانس‌های تبلیغاتی و استودیوهای هنری گرفته تا فری‌لنسرهای مورد اطمینان خودم را برای تحقق آنچه مورد نیاز شماست، به کار بگیرم. اگر نیز بخشی از فعالیتهای تولید محتوا را خودتان انجام می‌دهید یا به افراد یا شرکتهایی واگذار نموده‌اید می‌توانم میزان اثربخشی آنها را ارزیابی نموده و به ایشان در راستای تولید محتوای اثربخش‌تر کمک کنم.

در شروع همکاری قطعا اطلاعات شما از کسب‌وکار و بازاری که در آن قرار دارد، بیشتر از من است؛ اما در ازای آن، دانش و تجربه من از کار با صنایع مختلفی که تا به امروز داشته‌ام، بیشتر از شماست. این اختلاف که به ذات در فعالیت‌های مشاوره مدیریت وجود دارد، باعث می‌شود تا بتوانیم با نگاهی واقع‌نگر اما خلاقانه، به حل مساله، تعیین راه و تحقق هدف برای کسب‌وکارتان نایل شویم. همچنین پس از اعتماد به من برای شروع هر فعالیت مشترکی، زمان کوتاهی را برای به اشتراک گذاری اطلاعات از کسب‌وکار و بازارتان و نیز رسیدن به یک گفتمان مشترک درنظرگرفته خواهد شد.

صداقت، شفافیت و حفظ محرمانگی اطلاعات اساس انجام هر فعالیتی است که آن را با همکاری با من تجربه خواهید نمود. قطعا من کاری را نمی‌پذیرم که به آن واقف نباشم اما اگر کار مشترکی را باهم آغاز کردیم، درباره زمان، بودجه و چگونگی انجام هر فعالیت کاملا آگاه خواهید شد. همه فعالیت‌های من مبتنی بر به‌روزترین، اثربخش‌ترین و کاراترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و در حین و پایان هر فعالیت مشترکی، گزارشی مستند به شما ارائه خواهم نمود.

صفحه درباره آرین را بخوانید. با خواندن آن می‌توانید اطلاعاتی درباره سوابق علمی و حرفه‌ای من و نیز مراجعی برای بررسی صحت آنها بیابید. اما به نظرم، مهم‌ترین راهنمایی برای اعتماد به من یا هر فرد دیگری که قرار است با شما کار کند، این است که با رویکرد زندگی‌نامه‌ای، حرفهای او را بشنوید و با افزایش اطلاعات خود در حوزه‌ای که مورد نیاز شماست، او را محک بزنید.

مشاوره مدیریت موضوعات مختلفی را از برنامه‌ریزی، سازماندهی و بازمهندسی فعالیت‌های کسب‌وکار گرفته تا تعیین راهبرد برای نفوذ در بازار و افزایش انگیزه در کارکنان فروش را شامل می‌شود. از آنجا که ویژگی‌ها، گستره و شرایط هر مساله متفاوت از هم است، برای همکاری با من لازم است تا نخست مسائل موردنظر کسب‌وکارتان به تفکیک شناسایی شود. سپس هر مساله به عنوان یک پروژه تعریف و برای آن یک برنامه عملیاتی ارائه می‌شود.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دکتر آرین عظیمی

مشاوره رایگان