آرین عظیمی من مشاور تحقیقات هستم من مشاور کسب‌وکار هستم من مشاور برندینگ هستم من مشاور تبلیغات هستم

برندتان را بر اساس داده‌ها خلق کنید

بازاریابی، برندینگ و تبلیغات چیزی نیست که در اتاقهای بسته خلاقیت توسط هنرمندان رخ دهد، بلکه فعالیتی است که نیازمند گردآوری و تحلیل اطلاعات از دل و ذهن مخاطبان برند شما می‌آید

راهکارهای کسب‌وکار

من به شما کمک می‌کنم تا آجرهای کسب و کار خود را از منابع انسانی تا مدیریت را درست کنار هم بچینید! زمانی که مدل کسب و کارتان هیچ ارزش افزوده‌ای برای دیگران نداشته باشد، کار روی برندینگ و تبلیغات بی‌فایده خواهد بود.

راهکارهای برندسازی

طراهی هویتی یکپارچه و مبتنی بر داده‌ها و خلق داستانی جذاب برای مخاطبانتان رسالت اصلی من برای شما خواهد بود. تمامی این مسیر مبتنی بر داده‌هایی شفاف و چندسویه از طرف شما، مشتریانتان و رقبایتان با درنظرگرفتن بستر اجتماعی و فرهنگی بازارتان خواهد بود.

راهکارهای تبلیغات

برنامه ریزی، تدوین و توسعه راهبرد تبلیغاتی و روابط عمومی برای برندتان تخصص من است. من به شما کمک می‌کنم تا کمپین‌های اثربخش با بودجه‌ای معقول را در انواع رسانه‌های آنلاین و آفلاین برگزار کنید تا نتیجه آن تحقق جایگاه برندتان و افزایش فروش خواهد بود.

راهکارهای کسب‌وکار

طرح کسب و کار

برنامه بازاریابی

برای ورود به بازار بهتر است بدانید که چه اهدافی را فصل کنونی، امسال یا حتی ۵ سال بعد خواهد داشت؛ بنابراین برای این کار لازم است تا راهبرد قیمت، راهبرد توزیع و ارائه محصولات یا خدمات، راهبرد تبلیغات و سایر راهبردها را از قبل پیش بینی و برنامه ریزی کنید. من به شما کمک می کنم تا برنامه بازاریابی مختص به وضعیت خودتان طرح ریزی نمایید.

جلسه گروهی با مشتریان

طرح کسب و کار

بسیاری از کسب و کارها به خصوص کسب‌وکارهای نوپا تنها با یک ایده شکل گرفته اند بدون اینکه بدانند باید چه مسیری را طی کنند. البته قرار نیست همه هر چیزی را بدانند. من به شما کمک می کنم تا راه خود را پیدا کنید.

تحقیقات بازار آرین عظیمی

تحقیقات موضوعی

من اعتقاد دارم داده ها و تحلیل درست آنها باعث رشد و توسعه کسب و کار شما خواهد بود. از مخاطب شناسی صحیح و کشف بینش وی، سفر مشتری، نقشه ذهنی مخاطبان گرفته تا بررسی فعالیت های تبلیغاتی رقبا، سهم بازار شما، بررسی اثربخشی تبلیغاتتان چه از نوع پژوهش های کیفی و  چه پژوهش های کمی را می توانید به من واگذار کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیریئ.

فرایند مشاوره مدیریت با آرین

مشاوره مدیریت موضوعات مختلفی را از برنامه‌ریزی، سازماندهی و بازمهندسی فعالیت‌های کسب‌وکار گرفته تا تعیین راهبرد برای نفوذ در بازار و افزایش انگیزه در کارکنان فروش را شامل می‌شود. از آنجا که ویژگی‌ها، گستره و شرایط هر مساله متفاوت از هم است، برای همکاری با من لازم است تا نخست مسائل موردنظر کسب‌وکارتان به تفکیک شناسایی شود. سپس هر مساله به عنوان یک پروژه تعریف و برای آن یک برنامه عملیاتی ارائه می‌شود.

راهکارهای برندسازی

جلسه با آرین عظیمی

تدوین هویت یکپارچه برند

هدف از تدوین هویت یکپارچه برند، ماندگار سازی یک هویت مشترک در ذهن مدیران، کارکنان، شرکا، مشتریان بالقوه و بالفعل از برند است. این فعالیت مبنای اساسی برای یکپارچه سازی فعالیت های برندینگ، تبلیغات و ارتباطات یکپارچه بازاریابی است. اقدامات اصلی برای آن شامل موارد ذیل است:

 1. تعیین کانسپت برند
 2. تعیین ارزش‌های برند
 3. تعیین جوهره برند
 4. تعیین قول برند
 5. تدوین بیانیه ماموریت برند
 6. تعیین شخصیت برند
 7. تدوین بیانیه جایگاه برند
 8. تعیین پیام برند
 9. تعیین شعار برند
 10. تعیین لحن برند

طراحی هویت بصری و کلامی برند

هدف از این فعالیت، تعیین دستورالعملی برای تولید و انتشار محتوای ارتباطی و تبلیغاتی در راستای تقویت برندتان است. همه عناصر بصری برندتان باید منعکس کننده هویت برندتان باشد تا هم‌افزایی آنها باعث تقویت تصویر ذهنی برند نزد مخاطبانتان شود. انجام این کار نیازمند دقت، نظارت و به کارگیری متخصصان در هر محتوای بصری ویژه است. مهم‌ترین اقدامات اساسی برای انجام این فعالیت به شرح ذیل است:

 • طراحی/بازطراحی لوگو
 • تعیین/بازپردازی رنگ‌های سازمانی
 • تعیین فونت سازمانی
 • طراحی اقلام اداری شامل بیزنس کارت، کاتالوگ، امضای دیجیتال و غیره
 • طراحی پیکتوگرام
 • تعیین سبک تصویر و ویدئو
 • تعیین چارچوب بصری یکپارچه برای انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی
 • تدوین قوانین و راهنمای کاربرد هر یک از عناصر بصری برند
طراحی هویت برند

برندینگ
کافه رایا

کافه رایا، یکی از قدیمی‌ترین کافه‌های نسل سوم در تهران است که در گذر زمان چشم‌انداز، راهبرد و جایگاه خود را در میان کافه‌های دیگر گم کرده بود. از این‌رو پروژه برندینگ شامل ۱۰ فاز برای شش ماه در سال ۱۳۹۸ پیشنهاد و ارائه شد.

فازهای نخستین به تحقیقات اختصاص یافت و در این مسیر مصاحبه‌هایی با مدیریت کافه و پرسنل آن انجام شد. پرسشنامه‌ای نیز برای مخاطبان کافه رایا و ۱۰ کافه رقیب آن طراحی و داده‌های بیش از ۲۵۰ پرسشنامه جمع آوری و تحلیل شد. همچنین اطلاعات مربوط به شبکه‌های اجتماعی کافه‌های مذکور به همراه بنچمارکی از کافه‌های بین‌المللی صورت گرفت. در خلال این مسیر نیز با شهره‌ترین کافه‌راه‌اندازها جلسه حضوری برگزار شد و از ده کافه نیز به صورت خرید مخفیانه بازدید و اطلاعات لازم برای برندینگ جمع‌آوری شد.

فازهای بعدی نیز به تدوین طرح کسب‌وکار و برگزاری جلسان طوفان فکری و تدوین دفترچه هویت بصری شامل سرفصل‌های جایگاه کافه رایا در میان مخاطبان، مدل مفهومی کافه رایا، ارزش‌های کافه، عصار، وعده و شخصیت برند کافه رایا اختصاص یافت. گفتنی است سایر موارد از قبیل تعریف چشم انداز و ماموریت جدید کافه رایا و تحلیل پست و SWOT نیز صورت گرفت.
در مرحله آخر راهبرد تحقق کانسپت کافه رایا در جزئیات و تجارب مخاطبان پیشنهاد شد و برنامه تبلیغاتی نیز متناسب با چشم‌انداز، جایگاه، وعده و ماموریت کافه رایا ارائه شد.

راهکارهای تبلیغات

کمپین بازاریابی دیجیتال

کمپین‌های دیجیتال

تمرکز ما صرفا روی افزایش فالوئر واقعی و نرخ تعامل با مخاطبانتان نیست؛ ما با کمک هم در کمپین‌های دیجیتال فروش را دنبال می‌کنیم.

تبلیغات پارتیزانی

کمپین‌های گوریلا

اگر از راهکارهای تکراری تبلیغات خسته شدید و قصد دارید برندتان با کمترین هزینه بیشترین تعامل را با مخاطبانتان داشته باشد، پس با هم می‌توانیم کمپین‌های فوق خلاقی را طرح‌ریزی کنیم.

تبلیغات محیطی

کمپین‌های ۳۶۰ درجه

اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف کنیم.

مروری بر کمپین کوچکِ بزرگ

کوچک بزرگ کامپیوترهای کوچک هترون
مقایسه انواع کامپیوترهای هترون

کمپین «کوچکِ بزرگ: کامپیوترهای کوچک هترون» پاسخی برای سه هدف اصلی بود. نخستین و مهم‌ترین هدف، افزایش آگاهی مخاطبان نسبت به برند هترون و کامپیوترهای کوچک آن بود. دوم، ترغیب مخاطبان به خرید محصولات مذکور و سوم، آشناسازی مدیران شرکت فوران تیما و کارکنان جوان و کم تجربه دپارتمان ارتباطات یکپارچه بازاریابی نسبت به چکونگی طرح ریزی، اجرا و ارزیابی کمپین‌های تبلیغاتی بود. موفقیت این کمپین سرآغاز طرح ریزی و اجرای کمپین های دیگر برای شرکت فوران تیما و برند هترون شد.

اینفلوئنسر مارکتینگ اهورا نیازی

مروی بر کمپین برس حرارتی پرومکس

کمپین برس حرارتی ۸۰۰۰ پرومکس یکی از مهم‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی شرکت پرومکس بود؛ زیرا مدیران شرکت قصد داشتند تا با برگزاری این کمپین محصولی را به فروش برسانند که نه تنها کارکرد آن برای مخاطبان مشخص نبود و بلکه آگاهی نسبی نیز از برند پرومکس وجود نداشت. به غیر از فروش فوق العاده این کمپین، پرومکس توانست با افزایش فالوئرهای خود از ۷ هزار نفر به بیش از ۷۰ هزار نفر جای خود را در رسانه دیجیتال به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام مستحکم کند و فروشگاه اینترنتی خود را نیز با نام نگان‌شاپ به مخاطبان معرفی نماید.

کمپین برس حرارتی پرومکس
استودیو تولید محتوا

مدیریت و استراتژی تولید انواع محتوا را به من بسپارید!

تعیین هدف و استراتژی تولید محتوا را با درنظرگرفتن استراتژی خلاقیت، استراتژی هنری و استراتژی رسانه‌ای برای کسب‌وکارتان رقم خواهد زد و برای تولید انواع محتوا از قبیل عکاسی صنعتی، عکاسی لایف استایل، عکاسی دکوراتیو، تصویرسازی دو یا سه بعدی، موشن گرافیک، انیمیشن، گیف بنر، اینفوگرافیک، استاپ موشن، مونتاژ ویدئویی، ویدئو و فیلم کوتاه، مقاله و انواع رپورتاژ خبری را از بهترین‌ استودیوها و فریلنسرها کمک خواهیم گرفت

افتخار همکاری با معتبرترین برندها

لوگوی هاینز
لوگوی فینیش
لوگوی تیک تاک
لوگوی رایتل
لوگوی دنت
لوگوی اویلا
لوگوی بانک تجارت
لوگوی رامک
لوگوی دومینو
لوگوی ایرسافام

مهارت‌های آرین

مهارتهای آرین عظیمی
Digital Design
برنامه‌ریزی راهبردی و سازماندهی ۹۵%
Digital Design
مدیریت و رهبری تیم ۹۰%
Digital Design
تحلیل با استفاده از نرم افزارهای مرتبط ۷۰%
Digital Design
ایده‌پردازی و مدیریت جلسات ایده‌پردازی ۷۵%
Marketing
کار گروهی ۸۰%
Digital Design
روش شناسی پژوهش ۸۰%
Digital Design
برگزاری جلسات مصاحبه ۷۵%
Digital Design
کار سنجی و زمان سنجی فعالیت‌ها ۸۰%
Digital Design
برقراری ارتباطا موثر و افزایش انگیزه در تیم ۹۰%
Marketing
کنترل، ارزیابی و نظارت بر امور ۸۰%

سوالات متداول درباره همکاری با من

من نمی‌دانم تبلیغات برای کسب‌و‌کارم مناسب است یا برندینگ و یا حتی بازاریابی، از کجا بهتر است همکاریمان را آغاز کنم؟

اگرچه یک مسیر منطقی میان تمام خدماتی که در این صفحه مشخص کرده‌ام وجود دارد، اما اینکه دقیقا از کجا شروع کنید به مواردی از قبیل هدف، چشم‌انداز، زمان، بودجه و صنعت کسب‌وکارتان بستگی دارد که در آن فعالیت می‌کند؛ پیشنهاد می‌کنم که پس از برگزاری جلسه مشترک و بررسی مسیرهای مناسب برای تحقق آنچه مدنظر کسب‌وکارتان است، بهترین مسیر برای همکاری با سازمان شما مشخص شود.

آیا کار تولید محتوا در وب و شبکه‌های اجتماعی نیز انجام می‌دهید؟

یکی از تخصص‌های اصلی من برنامه‌ریزی، تدوین استراتژی و نظارت بر انواع محتواست. من به کسب‌وکار شما کمک می‌کنم تا محتوایتان بر اساس هدف و برنامه‌ای از پیش تعیین شده تولید و سپس میزان تحقق آن ارزیابی شود. بنابراین اگر خودتان تیمی برای تولید محتوا ندارید، من می‌توانم بهترین متخصصان را از آژانس‌های تبلیغاتی و استودیوهای هنری گرفته تا فری‌لنسرهای مورد اطمینان خودم را برای تحقق آنچه مورد نیاز شماست، به کار بگیرم. اگر نیز بخشی از فعالیتهای تولید محتوا را خودتان انجام می‌دهید یا به افراد یا شرکتهایی واگذار نموده‌اید می‌توانم میزان اثربخشی آنها را ارزیابی نموده و به ایشان در راستای تولید محتوای اثربخش‌تر کمک کنم.

چگونه کارتان را تضمین می‌کنید؟

صداقت، شفافیت و حفظ محرمانگی اطلاعات اساس انجام هر فعالیتی است که آن را با همکاری با من تجربه خواهید نمود. قطعا من کاری را نمی‌پذیرم که به آن واقف نباشم اما اگر کار مشترکی را باهم آغاز کردیم، درباره زمان، بودجه و چگونگی انجام هر فعالیت کاملا آگاه خواهید شد. همه فعالیت‌های من مبتنی بر به‌روزترین، اثربخش‌ترین و کاراترین شکل ممکن پیش خواهد رفت و در حین و پایان هر فعالیت مشترکی، گزارشی مستند به شما ارائه خواهم نمود.

با چه بودجه‌ای می‌توانم با شما همکاری کنم؟

بودجه، عاملی تعیین‌کننده برای همکاری با من نیست؛ نوع مساله و یا هدفی که می‌خواهید آن را رفع کنید یا به آن برسید، تعیین کننده بودجه لازم برای دریافت خدمات از من است. به غیر از هزینه ساعتی برای مشاوره حضوری و آنلاین، بودجه لازم برای باقی خدمات من به برنامه‌ای بستگی دارد که پس از برگزاری جلسه‌ای مشترک درباره نوع و میزان همکاری با یکدیگر مشخص می‌شود. برای مثال، تعداد و مکان مصاحبه یا پرسشنامه‌ای که برای انجام کار تحقیقاتی لازم است و یا تعداد و نوع محتوایی که برای تولید محتوا و ترویج آن درنظرگرفته می‌شود به صورت مستقیم روی بودجه تاثیر می‌گذارند.

کسب و کارم در صنعتی خاص قرار دارد که گویا شما پیش از این تجربه مواجهه با آن را نداشته‌اید، پس چگونه می‌توانیم با هم همکاری کنیم؟

در شروع همکاری قطعا اطلاعات شما از کسب‌وکار و بازاری که در آن قرار دارد، بیشتر از من است؛ اما در ازای آن، دانش و تجربه من از کار با صنایع مختلفی که تا به امروز داشته‌ام، بیشتر از شماست. این اختلاف که به ذات در فعالیت‌های مشاوره مدیریت وجود دارد، باعث می‌شود تا بتوانیم با نگاهی واقع‌نگر اما خلاقانه، به حل مساله، تعیین راه و تحقق هدف برای کسب‌وکارتان نایل شویم. همچنین پس از اعتماد به من برای شروع هر فعالیت مشترکی، زمان کوتاهی را برای به اشتراک گذاری اطلاعات از کسب‌وکار و بازارتان و نیز رسیدن به یک گفتمان مشترک درنظرگرفته خواهد شد.

چگونه می‌توانم به شما و تیم‌تان برای همکاری با یکدیگر اعتماد کنم؟

صفحه «درباره آرین» را بخوانید. با خواندن آن می‌توانید اطلاعاتی درباره سوابق علمی و حرفه‌ای من و نیز مراجعی برای بررسی صحت آنها بیابید. اما به نظرم، مهم‌ترین راهنمایی برای اعتماد به من یا هر فرد دیگری که قرار است با شما کار کند، این است که با رویکرد زندگی‌نامه‌ای، حرفهای او را بشنوید و با افزایش اطلاعات خود در حوزه‌ای که مورد نیاز شماست، او را محک بزنید.

تماس با آرین

تلفن همراه: ۹۸۳۱ ۴۷۰ ۹۱۲ (۹۸+)
ایمیل: aryanazimi (insert @ut.ac.ir)
ایران، تهران.
آخرین بروزرسانی: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.