آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

مشاوره بازاریابی، برندسازی و تبلیغات

ما با کمک هم، برند می‌سازیم

امروزه همه چیز از انواع کالاها و خدمات گرفته تا آدم ها، کسب و کارها و حتی دولت-ملت‌ها برند است یعنی با شنیدن نام آنها تصویری را از شخصیت، رفتار و اهداف آنها برایشان متصور می‌شویم. برند خوب برندی است که می تواند تصویر مورد اعتماد و پیشران برای فعالیت های تجاری و غیرتجاری خودش ایجاد کند.

من می خواهم تصویری با ارزش از کسب و کارتان نزد مخاطبانتان بسازم. تصویری که محصولاتتان را فقط به صورت یک کالا یا خدمت معمولی نگاه نکنند. چیزی که عاشقش باشند؛ خودشان را با آن تعریف کنند و برای آن ارزش بیشتری نسبت به رقبا قائل باشند. ما برندینگ را با کمک هم انجام می‌دهیم!

ضرورت مشاوره برندسازی و تبلیغات


یافتن راه اثربخش و کارای تبلیغات

صنعت تبلیغات، صنعت بزرگی و پیچیده ای است که هرروزه با ایده هایی نو و خلاق مواجه است. از آنجا که استراتژی ها و راه های در معرض قرار دادن برندها با مخاطبانشان بسیار گوناگون است من به شما کمک می کنم تا بهترین تصمیم را برای مدیریت برند و تبلیغات آن اخذ نمایید

صرفه جویی در هزینه‌های برندسازی و تبلیغاتی

تبلیغات گران است و زمان، فرصت و منابع مالی و انسانی زیادی را از کسب وکار می گیرد. به خصوص در این صنعت که برخی از سودجویان با چرب زبانی زیاد راه هایی را ممکن است به شما پیشنهاد می‌کنند که بخش اعظمی از سرمایه شما را بدون کمک به تحقق اهدافتان ببلعد. با کمک آن به آنها اجازه این کار را ندهید.

جلسه با آرین عظیمی

مذاکره و نظارت بر کار آژانس‌ها، تیم‌ها و فریلنسرهای تبلیغاتی

از آنجایی که دانش و تجربه کافی در زمینه تعامل با آژانس‌های تبلیغاتی، تیم‌ها و نفرات متخصص در حوزه خلاقیت، تولید، طراحی گرافیک و موشن گرافیک، برنامه ریزی انواع رسانه و کپی رایتینگ دارم، بنابراین خیالتان را از بابت تحویل خروجی مطلوب و متناسب با کسب‌وکار و برندتان را راحت می‌کنم.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

ایده پردازی، برنامه ریزی و نظارت بر انواع محتوا

گاهی به دلیل تجربه و کار بیش از حد نقرات و پرسنل شرکت و یا کمبود تجربه در زمینه خلاقیت و ایده پردازی برای تولید انواع محتوای تبلیغاتی ممکن است خروجی واحد بازاریابی و تبلیغات کسب و کارتان ضعیف ارزیابی شود بنابراین با تجربه ای که در خصوص مدیریت جلسات ایده پردازی در صنایع مختلف دارم می‌توانم در ارتقای خلاقیت محتوای مرتبط با برندتان در تیم ها و نفرات سازمانتان سهیم باشم.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

خلق برندی تمام عیار و یکپارچه

طراهی هویتی یکپارچه و مبتنی بر داده‌ها و خلق داستانی جذاب برای مخاطبانتان رسالت اصلی من برای شما خواهد بود. تمامی این مسیر مبتنی بر داده‌هایی شفاف و چندسویه از طرف شما، مشتریانتان و رقبایتان با درنظرگرفتن بستر اجتماعی و فرهنگی بازارتان خواهد بود

حوزه‌های تخصصی من


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

خلق و یکپارچه سازی هویت برند

چه در زمینه ارکان هویت برند و چه در زمینه طراحی هویت بصری، کلامی برند، می‌توانم به یکپارچه سازی و تعریف درست برند به گونه ای کمک کنم که تصویری یکتا هم برای داخل سازمان و هم خارج سازمان از برند شکل گیرد

اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

برنامه ریزی عملیاتی برای کمپین های تبلیغاتی

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

بهبود فرایند و امور تولید انواع محتوای تبلیغاتی

تعیین هدف و استراتژی تولید محتوا را با درنظرگرفتن استراتژی خلاقیت، استراتژی هنری و استراتژی رسانه‌ای برای کسب‌وکارتان رقم خواهد زد و برای تولید انواع محتوا از قبیل عکاسی صنعتی، عکاسی لایف استایل، عکاسی دکوراتیو، تصویرسازی دو یا سه بعدی، موشن گرافیک، انیمیشن، گیف بنر، اینفوگرافیک، استاپ موشن، مونتاژ ویدئویی، ویدئو و فیلم کوتاه، مقاله و انواع رپورتاژ خبری را از بهترین‌ استودیوها و فریلنسرها کمک خواهیم گرفت

مدیریت جلسات ایده پردازی و کمک به پرورش و توسعه ذهن های خلاق را به من بسپارید تا تیم های مرتبط با کار تولید محتوا در کسب و کارتان خلاق تر از قبل شده و آن را بتوانند در خروجی‌های مرتبط با کار تبلیغاتی نشان دهند

وظایف مدیران

ایده پردازی و کمک به تولید محتوای خلاق

درباره آرین


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

فرایند همکاری به صورت مشاوره


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۱. تکمیل بریف کسب‌وکار

به منظور تسریع در روند آشنایی با کسب و کار و مساله مدنظرتان، نخست لازم است فرمی که در این خصوص آماده نموده‌ام را تکمیل نمایید.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۲. عقد قرارداد

پس از توافق مشترک بر سر موضوعات، روش اجرای کار و بودجه لازم برای آن، قراردادی برای انجام کار مشاوره کسب‌وکار تنظیم خواهد شد.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۳. جمع‌آوری داده‌های اولیه

متناسب با هدف و روش پیش بینی شده، کار جمع‌آوری داده‌های مربوطه آغاز می‌شود.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۴. بحث بر روی موضوعات

هدف از این گام بررسی مسائل مربوط به کسب‌وکار و نتایج مربوط به تحلیل داده‌های اولیه و به تبع رسیدن به راه حلهایی جهت رفع موانع کسب و کار نیاز به بحث گروهی است.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۵. تکمیل مباحث و ارائه گزارش

پس از انجام موضوع قرارداد، تمامی داده‌ها، تحلیل‌ها و نتایج مستند شده و به صورت دفترچه‌ راهنما به نگارش درمی‌آید و مستندات حاصل از تحقیقات نیز در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

زمان و مبلغ مشاوره


سوالات متداول


من نمی دانم که برای کسب و کارم به کدام مساله در حوزه برندینگ بیشتر تمرکز کنم؟

بررسی مسائل کسب‌وکار برای فعالیت برندینگ به گستره حوزه فعالیت، تعداد شرکت ها و دپارتمان های زیرمجموعه، تنوع محصولات و خدمات، شدت رقابت در صنعت، گروه های مختلف مشتریان، بودجه و زمان درنظرگرفته شده بستگی دارد. بدیهی است پس از برگزاری جلسه مشترک و بحث درباره موارد مذکور، سطح انتظار مطلوب برای کسب و کار شما احصا شده و پس از آن می توانید فعالیت برندینگ خود را آغاز نمایید.


آیا حتما برای هر کسب و کاری به برندینگ احتیاج داریم؟

بله؛ اولا اینگونه نیست که همه آنها در قالب نوشتاری بنام دفترچه برند یا برند بوک تدوین شده باشند. در ثانی، برندینگ در فضای اقتصاد رقابتپذیر معنا می دهد، بازاری که رقابتی نیست یا مخاطبان برند تنها معیار قیمت را در تصمیم گیریهای خود دخیل می کنند، کسب و کارها به برند فکر نخواهند کرد.


من برای کسب و کارم دفترچه برند تهیه کردم اما باز نمی دانم از کجا باید شروع کنم؟

متاسفانه برخی از افراد به اصطلاح متخصص، دفترچه ای را برای کسب و کار شما تهیه می کنند که حاوی لوگو، رنگ، فونت و باقی موارد است و آن را به اسم دفترچه برند یا برند بوک به شما می فروشند. بنابراین کاملا حق دارید که ندانید از کجا شروع کنید. شناخت و توسعه هویت ذاتی و شخصیتی برند قبل از تعریف المان های بصری و کلامی است؛ به عبارت دیگر پس از تعریف ضمیر برند، به طراحی هویت دیداری آن می پردازیم. باتوجه به مورد شما، لازم است که بخش اول تکمیل و سپس المان های بصری را تا حد ممکن به هویت ذاتی برند نزدیک نمود.


آیا می توان به صورت ساعتی از خدمات مشاوره کسب و کار استفاده نمود؟

بله، بنده به صورت ساعتی هم می توانم در رابطه با موضوعات مذکور و نیز سایر مسائل مربوط به کسب و کارتان همراه شما باشم. برای این کار کافی است تا تلفن خود را بردارید و با من تماس بگیرید.


آیا مشاوره کسب و کار شما محدود به سرفصلهایی که در ذیل هر خدمت تعریف کرده‌اید؟

اگرچه سرفصلهای پیشنهادی فراخور دانش و تجربه بنده تنظیم شده اند اما هم موضوعات ذیل هر سرفصل و هم خود سرفصلها ممکن است فراخور مساله و گستره حوزه کسب و کارتان، صنعت مورد بررسی، ایده نوآورانه متفاوت باشد، برای همین قبل از قرارداد اطلاعات مدنظرتان از طریق فرم بریف جمع آوری می شود. گفتنی است بودجه آن نیز متناسب با موارد مذکور تغییر خواهد کرد.


آیا همه کارها را خودتان به تنهایی انجام می دهید؟

قطعا خیر، در دنیای بزرگ برندینگ و تبلیغات، هر کسی تنها می تواند در یک یا دو گرایش متخصص باشد؛ تمرکز اصلی من راهبری برند است و به خصوص برای طراحی هویت بصری نیازمند استفاده از تخصص گرافیست های مجربی است که با پیشنهاد من در این پروژه شما را همراهی خوهند کرد.


آیا برندینگ تنها معطوف به بخش خصوصی است؟

هر چیزی که اسم خاص دارد، می تواند بر روی برندش کار کند. می توانید به تولیدکننده های محلی و جهانی پوشاک فکر کنید؛ می توانید به تصویر سازمان و اداره دولتی فکر کنید که با آن سروکار دارید، به تصویر برند شهر و کشور خود در میان شهر و کشورهای همسایه یا در دنیا فکر کنید تا متوجه شوید که برندینگ تنها معطوف به بخش خصوصی نیست.


Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top