کاتالوگ معرفی خدمات

من مشاور مدیریت و تحلیل گر تحقیقات بازاریابی برندسازی هستم

مشاوره بهینه‌سازی فرایندها و منابع

ضرورت مشاوره بهینه‌سازی فرایندها و منابع

افزایش راندمان تولید و نتایج

حتما شنیدیه اید که بیش از 90 درصد کسب و کارهای نوپا، در سال اول ورشکسته می شوند؛ عمده ترین دلیل این شکست آنها عدم درس آموزی از دیگران و نیز اطمینان بیش از حد به مدل کسب و کاری است که در بازار به درستی کار نمی کند. پس با انجام تحقیقات درباره محصول، خدمت یا بیزنس مدلی جدیدتان، به سادگی شکست را تجربه نکنید.

با هزینه کم، جلوی ضررهای کلان را بگیرید!

با بهینه سازی امور و عملیات یک سازمان، انتظار می‌رود تا کارها و وظایف محول شده به کارکنان، تیم‌ها و دپارتمان‌های یک سازمان طبق زمان و بودجه از پیش تعیین شده انجام شود. این همان چیزی است که می تواند شرکت را در تحقق اهدافش بسیار کمک کند.

جلسه با آرین عظیمی

حفظ منابع مالی، زمانی و فرصتی

هر واحد افزایش در کارایی بخشی و سازمانی به صورت مستقیم بر حفظ و نگهداشت منابع مالی اثر گذار است. به عبارت دیگر هدف بهینه سازی فرایندها و منابع سازمانی این است که اهداف سازمانی با کمترین اتلاف از منابع تحقق یابند. همچنین بهینه سازی فرایندها با مدیریت زمان ارتباط مستقیم دارد و بنابراین باعث می شود تا سازمان بهتر بتواند از فرصت های تجاری در محیط استفاده کند.

Market-research_aryanazimi.com_

ایجاد شاخص‌ها و فرایندهای نظارتی و ارزیابی

کنترل، نظارت، ارزیابی و ارزشیابی همگی جز لاینفک بهینه سازی فرایندها و منابع در سازمان هستند. برای مدیریت امورجاری و عملیات در سازمان، معیارها و سنجه های دقیقی متناسب با هدف سازمان و دپارتمان های ان تعریف می شود تا بتوان اقدامات اصلاحی را هرچه سریعتر اجرایی نمود.

Business-model_aryanazimi.com_

افزایش رضایت کارکنان و مشتریان

زمانی که توانمندسازی کارکنان و تیم ها به درستی ارزیابی شود و متناسب با توان و تمایل آنها کارها برنامه ریزی و به صورت بهینه تعریف شود، این امر رضایت و انگیزه آنها را بالا برده و در نهایت باعث افزایش رضایت مشتریان سازمان می شود.

حوزه‌های تخصصی من

مهندسی مجدد فرایندهای کسب‌وکار

مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار (BPR) به سازمان ها کمک می کند تا فرآیندهای موجود خود را با توانمند ساختن تیم‌های متقابل برای کار با همبرای دستیابی به نتایج خارق العاده از نو طراحی کنند در نتیجه سازمانها و کسب و کارها با رها کردن فعالیت‌هایی که بی‌مولد هستند و ارزشی برای آنها ندارند، هزینه‌ها را کاهش داده و بهره وری را افزایش دهند. اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

برنامه ریزی تولید و موجودی

برنامه ریزی تولید و موجودی با کمک نظام های MRP به کسب و کارها کمک می کند تا موجودی خود را به صورت به هنگام کنترل کنند و هزینه های خود را کاهش دهند تا در نهایت با ارائه خدمت بهتر به مشتریان و رعایت ضرب الاجل ها بتوانند در بازار و صنعت در حال فعالیت، رقابت پذیری بیشتری داشته باشند. اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

بهره وری با استفاده از روش BPR

زمان سنجی و کار سنجی

مطالعه کار و زمان به کسب‌وکارها این امکان را می دهد تا به بهبود و بهینه سازی فرایندها و عملکرد بپردازند. با تجزیه و تحلیل روش های کار، پرسنل کاراتر از قبل عمل کرده و خستگی کمتری خواهند داشت. زمان سنجی و کارسنجی باعث می شود تا تا تا به جای تمرکز بر سخت کارکردن در سازمان ها، به کارکردن به صورت هوشمندتر توجه شود. اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

وظایف مدیران

مهندسی و تحلیل ارزش

campaign-creators اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

ارزیابی عملکرد سازمان و پرسنل

با استفاده از انواع روش های ارزیابی که از قابلیت اطمینا بالایی برخوردارند ضمن جمع آوری داده های کمی و کیفی از سازمان در سطوح چندگانه و نیز ارزیابی واحدها و کارکنان به صورت ۳۶۰ درجه می توان مسائل و موانع رسیدن به بهترین عملکرد را شناسایی نمود و برای مرتفع ساختن آنها با تعیین اولویت اقدام نمود.

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

زمان و مبلغ راهکار

کسب‌وکار نوپا و کوچک

۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

کمتر از ۵۰ نفر پرسنل

کسب‌و‌کار بزرگ یا شرکت دولتی

۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل

سوالات متداول

بررسی مسائل کسب‌وکار برای فعالیت برندینگ به گستره حوزه فعالیت، تعداد شرکت ها و دپارتمان های زیرمجموعه، تنوع محصولات و خدمات، شدت رقابت در صنعت، گروه های مختلف مشتریان، بودجه و زمان درنظرگرفته شده بستگی دارد. بدیهی است پس از برگزاری جلسه مشترک و بحث درباره موارد مذکور، سطح انتظار مطلوب برای کسب و کار شما احصا شده و پس از آن می توانید فعالیت برندینگ خود را آغاز نمایید.

بله؛ اولا اینگونه نیست که همه آنها در قالب نوشتاری بنام دفترچه برند یا برند بوک تدوین شده باشند. در ثانی، برندینگ در فضای اقتصاد رقابتپذیر معنا می دهد، بازاری که رقابتی نیست یا مخاطبان برند تنها معیار قیمت را در تصمیم گیریهای خود دخیل می کنند، کسب و کارها به برند فکر نخواهند کرد.

متاسفانه برخی از افراد به اصطلاح متخصص، دفترچه ای را برای کسب و کار شما تهیه می کنند که حاوی لوگو، رنگ، فونت و باقی موارد است و آن را به اسم دفترچه برند یا برند بوک به شما می فروشند. بنابراین کاملا حق دارید که ندانید از کجا شروع کنید. شناخت و توسعه هویت ذاتی و شخصیتی برند قبل از تعریف المان های بصری و کلامی است؛ به عبارت دیگر پس از تعریف ضمیر برند، به طراحی هویت دیداری آن می پردازیم. باتوجه به مورد شما، لازم است که بخش اول تکمیل و سپس المان های بصری را تا حد ممکن به هویت ذاتی برند نزدیک نمود.

بله، بنده به صورت ساعتی هم می توانم در رابطه با موضوعات مذکور و نیز سایر مسائل مربوط به کسب و کارتان همراه شما باشم. برای این کار کافی است تا تلفن خود را بردارید و با من تماس بگیرید.

اگرچه سرفصلهای پیشنهادی فراخور دانش و تجربه بنده تنظیم شده اند اما هم موضوعات ذیل هر سرفصل و هم خود سرفصلها ممکن است فراخور مساله و گستره حوزه کسب و کارتان، صنعت مورد بررسی، ایده نوآورانه متفاوت باشد، برای همین قبل از قرارداد اطلاعات مدنظرتان از طریق فرم بریف جمع آوری می شود. گفتنی است بودجه آن نیز متناسب با موارد مذکور تغییر خواهد کرد.

قطعا خیر، در دنیای بزرگ برندینگ و تبلیغات، هر کسی تنها می تواند در یک یا دو گرایش متخصص باشد؛ تمرکز اصلی من راهبری برند است و به خصوص برای طراحی هویت بصری نیازمند استفاده از تخصص گرافیست های مجربی است که با پیشنهاد من در این پروژه شما را همراهی خوهند کرد.

هر چیزی که اسم خاص دارد، می تواند بر روی برندش کار کند. می توانید به تولیدکننده های محلی و جهانی پوشاک فکر کنید؛ می توانید به تصویر سازمان و اداره دولتی فکر کنید که با آن سروکار دارید، به تصویر برند شهر و کشور خود در میان شهر و کشورهای همسایه یا در دنیا فکر کنید تا متوجه شوید که برندینگ تنها معطوف به بخش خصوصی نیست.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دکتر آرین عظیمی

مشاوره رایگان