آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

طراحی وبسایت شرکتی و فروشگاهی

یک وبسایت خوب می‌تواند کسب‌وکار شما را به جلو پرتاب کند

اولین جایی که مشتریان برای دریافت اطلاعات دست اول درباره برند، کسب و کار، محصولات و خدمات مراجعه می کنند، وبسایت کسب وکار است. امروزه یک وبسایت خوب می‌تواند سکوی پرتاب کسب و کار و برند به خصوص در دوران پسا کرونا باشد زیرا وبسایت های دارای طراحی مناسب که بهترین تجربه کار برای کاربران را فراهم می کنند می توانند مهم ترین کانال ارتباطی کسب و کار شما با همه ذینفعانتان باشد

مزایای راهکار طراحی وبسایت با من


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

مبتنی بر تحقق چشم انداز و اهداف کسب و کار شماست

من به شما یک وبسایت زیبا با ماژول های زیاد به شما ارائه نمی کنم بلکه راهکاری ارائه می دهم که به کسب و کار شما برای تحقق اهداف و چشم اندازتان کمک کند بنابراین نگاه من، نگاه بازاریابی به کلیت کسب و کار است و بر آن اساس کار طراحی وبسایت شروع می‌شود.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

منحصربفرد و مختص به کسب و کارشماست

وبسایت شما یکتا بوده و مختص به توانایی ها و مزیت های شما نسبت به رقبا طراحی می شود. همچنین روح و فرهنگ برند و کسب و کار شما در جای جای آن منعکس خواهد شد.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

ویژگی‌ها موردنیاز شما پیشنهاد و استفاده خواهد شد

نه لیستی بیشماری از ویژگی ها به شما ارائه خواهد شد تا از بین آنها انتخاب کنید و نه قرار است بابت هر ویژگی اضافی که در ابتدا مدنظرتان نبود هزینه اضافه ای را پرداخت کنید چون تمرکز من مبتنی بر هدف و برنامه کسب و کار شماست.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

وبسایتی زیبا و منحصربفرد برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد

سلیقه مهم ترین ویژگی یک طراح در هر زمینه ای است بنابراین مطمئن باشید که تیم طراحان وبسایتی صرفا یک وبسایت معمولی به شما نخواهند داد بلکه وبسایتی زیبا و مروج کسب و کارتان دریافت خواهید کرد.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

در هزینه‌هایتان صرفه جویی می شود

وقتی بدانیم که از کسب و کار و به تبع وبسایتتان چه انتظاری دارید بنابراین بسیار متمرکز و معطوف به هدف هزینه خواهیم نمود تا بتوانیم در کمترین زمان بیشترین عایدی از استفاده از این راهکار بدست آید.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

پاسخگویی و نظارت مستقیم مرا همواره خواهید داشت

از اولین مرحله تا آخرین گام من همراه شما خواهم بود و مشاوره، پاسخگویی، سلیقه و نظارت من بر روی خروجی وبساست را خواهید داشت

درباره وردپرس


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

وردپرس چیست؟

وردپرس (WP, WordPress.org) یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و منبع باز (CMS) است که به زبان PHP نوشته شده و مبتنی بر پایگاه داده MySQL یا MariaDB است. وردپرس در ابتدا به عنوان یک سیستم انتشار وبلاگ ایجاد شد اما برای پشتیبانی از انواع محتوای وب دیگر از جمله لیست های پستی سنتی تر و انجمن ها، گالری های رسانه ها، سایت های عضویت، سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) و فروشگاه های آنلاین تکامل یافته است. امروزه وردپرس، یکی از محبوب ترین راه حل های سیستم مدیریت محتوا است که تا اکتبر ۲۰۲۱ ۴۲.۸٪ از ۱۰ میلیون وب سایت برتر از آن استفاده می کنند.

وردپرس چه ویژگی‌هایی دارد؟

وردپرس ویژگیهای زیادی دارد اما مهم ترین ویژگی های آن عبارتند از:

 1. وردپرس کاملا رایگان است
 2. استفاده از وردپرس بسیار آسان است
 3. وردپرس کاملا قابل شخصی سازی است
 4. وردپرس برای سئو بسیار مطلوب است
 5. وردپرس ایمن و امن است
 6. وردپرس همیشه خواهد بود
 7. قابلیت رشد فراوانی دارد
 8. از هر کامپیوتر، تبلت و موبایلی می توان به آن دسترسی پیدا کرد
 9. همیشه به روز است
 10. کنترل همه چیز در دستان شماست

چرا وردپرس را پیشنهاد می‌کنید؟

تجربه شخصی من به من ثابت کرده است که وردپرس برای وبسایتهای ایرانیان بسیار مطلوب است زیرا:

 • رایگان است بنابراین باتوجه به سختی تبادلات مالی می توان مادام العمر از آن استفافده نمود
 • آموزش های زیادی به خصوص به زبان فارسی وجود دارد که می توان به راحتی به آنها دسترسی پیدا کرد
 • کار کردن با آن برای اکثر طراحان سایت بسیار راحت است بنابراین دغدغه اضافه کردن ماژول یا ویرایش آن را در بلندمدت نخواهید داشت
 • قابلیت شخصی سازی فراوانی دارد و ساخت و آماده سازی آن در زمان کوتاهی انجام می شود
 • باگ های بسیار کمی دارد و می توانید از ماژول های بین المللی به راحتی استفاده کنید

درباره آرین


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

روش انجام کار من


فراخور نیاز کسب و کار شما، می توانم به همراه تیم مجربم از یک لندینگ پیج تا یک وبسایت فروشگاهی تمام عیار درخدمت شما باشم. متداول است که طراحی وبسایت نیازمند مشخص نمودن ماژول ها از طرف شما باشد اما من اینطور کار نمی کنم، بلکه هدف، استراتژی بازاریابی انتظار ما از وبسایت تعیین کننده ماژولها خواهد بود. درادامه مهم ترین اقدامات من برای طراحی وبسایت کسب‌وکارتان به شرح ذیل است:

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۱. برنامه‌ریزی

در این گام، نخست اهداف، انتظارات و ویژگی های مدنظر کارفرما بررسی شده و سپس داده‌های لازم برای کسب و کار و صنعت مورد فعالی آن جمع آوری و تحلیل می شود

گام ۲. طراحی

نمای کلی سایت و بخش‌های آن طراحی می شود و نمونه اولیه از خروجی وبسایت آماده شده تا کارفرما بتواند نظرات و بازخورهای خود را اعلام کند.

گام ۳. توسعه

ویژگی های که از مراحل جمع بندی شد، کدنویسی شده و ساختارهای اصلی وبسایت چیدمان می شود. بدیهی است بازخور کارفرما در این مسیر نیز دریافت می شود

گام ۴. بارگذاری

کیفیت وبسایت بررسی می شود، تمامی ویژگی ها و موارد موردنظر مورد آزمایش قرار می گیرد و پس از تایید کارفرما در سرور بارگذاری می شود

زمان و مبلغ راهکار


سوالات متداول


آیا همه کارها را خودتان به تنهایی انجام می دهید؟

قطعا خیر، در دنیای بزرگ برندینگ و تبلیغات، هر کسی تنها می تواند در یک یا دو گرایش متخصص باشد؛ تمرکز اصلی من راهبری فعالیت های بازاریابی است و به خصوص برای طراحی وبسایت نیازمند استفاده از تخصص افراد مجربی است که با پیشنهاد و نظارت مستقیم من در این پروژه، کسب و کار شما را همراهی خوهند کرد.چرا قیمت خدمات تبلیغات به خصوص بسته های تولید محتوا انقدر در بازار متفاوت است؟

قیمت خدمات بسته به بازار عرضه و تقاضا، میزان دانش، تجربه و سلیقه مدیران هنری و گرافیست‌ها می تواند متغیر باشد. قیمت‌های ارائه شده در اینجا مبتنی بر تیم تولید محتوای بنده درج شده است.


Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top