کاتالوگ معرفی خدمات

من مشاور مدیریت و تحلیل گر تحقیقات بازاریابی برندسازی هستم

معماری و نام گذاری برند، شرکت و محصول یا خدمت

نام درست مثل تزریق بنزین سوپر به برند شماست!

از نخستین گام‌ها در طراحی برند و متمایز ساختن آن، انتخاب نامی درست برای برند است. سرسری گرفتن این فرایند و صرفا انتخاب نامی برای پیشبرد امور، با این ذهنیت که بعدها می‌توانند آن را تغییر دهند، باعث شده است تا مدیران در حلقه نامطلوبی گیر بیفتند که با گذشت زمان تغییر آن به آسانی اتفاق نمی افتد. من با تیمی از کپی رایترهای خلاق همراه شما هستم تا با درنظرگرفتن اصول نامگذاری جهت ارایه نامهایی خلاق، منحصربفرد و مرتبط با کار شما و فرهنگ جامعه، برندهایی را خلق کنید که این پتانسیل را دارند تا به سرعت آوازه آن در میان مخاطبان هدفتان فراگیر شود.

مزایای راهکار معماری و نام گذاری برند، شرکت و محصول یا خدمت

استفاده از کپی رایترهای خلاق و کارشناسان زبان و ادبیات

رسیدن به نامی متمایز، زیبا، خلاق و مرتبط با صنعت که بتواند به سرعت در اذهان مشتریان بلقوه تان نفوذ کند یک مهارت ساده نیست و برای آن لازم است تا از متخصصان برند و خبرگانی که مسلط به زبان و ادبیات فارسی (یا انگلیسی) است، استفاده شود تا بتوانید بیشترین منافع حاصل از یک نام درست و مناسب برای برندتان را کسب نمایید.

مطابق با الزامات مربوط به معماری برند برای هر صنعت

پیچیدگی های مربوط به معماری برند در برندسازی محصولات، خدمات یا تاسیس شرکتی جدید باید رعایت شود تا در آینده برندهایی معتبر، پایدار و پیشرو ایجاد شوند. در صورت عدم توجه به معماری برند و داشتن برنامه های بلندمدت برای آن، هم مشتریانتان نسبت به برند شما گیج و سرگردان خواهند شد و هم گره ای کور در هماهنگی میان بخش های تجاری مختلف کسب و کارتان پدیدار خواهد شد.

امکان ثبت دامنه برای وبسایت و نشانی برای شبکه های اجتماعی

نام هایی که به شما پیشنهاد داده میشود از قبل برای ثبت آن به همراه پسوند های متداول (مثل com، ir، co، org،net و …) بررسی می شوند تا خیال شما از بابت تهیه دامنه های آن راحت شود. همچنین از آنجا که امروزه شبکه های اجتماعی (از قبیل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توئیتر، آپارات و …) به یکی از مهم ترین رسانه ها جهت ارتباط با مخاطبان برند تبدیل شده اند، لذا امکان ثبت آن نیز بررسی خواهد شد.

سازگار با قوانین رسمی کشور برای ثبت

بارها اتفاق افتاده است که به نامی مناسب دست یابید اما اگر بخواهید به نام جدید وجه رسمی بدهید و آن را در سازمان های ذی ربط مثل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور زیر نظر قوه قضائیه برای جلوگیری از کپی توسط سودجویان به ثبت برسانید ملزم به رعایت معیارها و اولویت های آن جهت انطباق با قوانین و مقررات دولتی هستید. از این رو تیم مشاوره حقوقی کسب و کار من در اینجا برای نام گذاری کمکتان خواهد کرد.

درنظرگرفتن پتانسیل و آینده برند

نام گذاری صرفا کار خلاقه ای نیست بلکه انتخاب نام نیز باید مطابق با استراتژی برند و بازاریابی کسب و کارتان باشد. به عبارت دیگری برای انتخاب یک نام مناسب باید مخاطبان فعلی و آتی آن، ترندها و تغییر سبک های متداول هنری و خلاقه، بررسی رویکرد رقبا را نیز لحاظ کنید. من به شما کمک می کنم تا نام نیکوی برندتان منطبق با استراتژی توسعه کسب و کارتان باشد

درباره سند راهبردی کسب‌وکار

نام گذاری چیست؟

نام‌گذاری، فرایندی خلاقه و مبتنی بر راهبرد کسب و کار است که منجر به تولید ایده هایی برای نامیدن محصول یا خدمت یا شرکتی جدید می شود.

معماری برند چیست؟

ساختاری نظام مند برای تفکیک و ایجاد هماهنگی در سبد محصولات/ خدمات یا شرکتها / واحدهای زیرمجموعه یک کسب و کار است که به مخاطبان آن کمک می کند تا به آسانی با آن ارتباط بگیرند.

کپی رایتر کیست؟

کپی رایتر یا تبلیغ نویس فردی است که کار آن نوشتن کلمات و واژه های مناسب برای محتوای تبلیغاتی است. کپی رایترها معمولا دارای تحصیلات مرتبط با زبان و ادبیات بوده و از تجربه همکاری با آژانس‌ها و کانون های تبلیغاتی یا دفتار روزنامه و مجله برخوردار هستند.

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

روش انجام کار من

از مهم ترین فعالیتهایی که برای تعیین معماری و نام گذاری برند، شرکت و محصول یا خدمت می توانم به موارد ذیل اشاره کنم:

 

1

تکمیل فرم نام گذاری

2

ایده پردازی

3

ارایه ایده ها

4

اصلاح و ایده پردازی مجدد

زمان و مبلغ راهکار

تعیین معماری برند و نام گذاری برند، شرکت و محصول (خدمت)

۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

سوالات متداول

در این راهکار به شما، 10 ایده برای نام ارایه خواهد شد. بدیهی است در طراحی نام ها به روش های مختلفی ایده پردازی می شود. محور مشترک نام ها مبتنی بر= فرم دستور کاری است که به دقت توسط شما تکمیل شده است. اگر این ده نام مطلوب شما نبود، این امکان مهیاست در مرحله بعد، 5 نام دیگر ایده پردازی شده و به شما ارایه گردد.

از آنجا که برای نام گذاری لازم است تا از متخصصان همان زبان استفاده شود. تیم من توانایی ارائه این خدمت را به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی را دارا هستند. اگر قصد دارید به زبان ها و گویش های محلی نامی را برای شرکت یا برند و یا محصولات (و خدمات) خود دریافت نمایید، بهتر است از قبل با من تماس بگیرید.

دکتر آرین عظیمی

مشاوره رایگان