کاتالوگ معرفی خدمات

من مشاور مدیریت و تحلیل گر تحقیقات بازاریابی برندسازی هستم

مشاوره حقوقی کسب‌وکار

هر تصمیمی که در کسب‌وکار گرفته می‌شود؛ از ثبت یک شرکت، ثبت برند و تنظیم اساسنامه گرفته تا مباحث مربوط به حقوق و دستمزد، تنظیم انواع قراردادها و مسائل مربوط به قوانین کار و مبادلات اسناد تجاری و مالی، همه و همه برای شما مسئولیت و پاسخگویی قانونی ایجاد می‌کند. بدیهی است ناآشنایی با مباحث حقوقی در هر یک از موضوعات مربوط به کسب‌وکار و سازمان تحت اختیار و مدیریت شما می‌تواند آسیب‌ها و ضررهای جبران ناپذیری را به کسب‌وکارتان تحمیل کند. من به همراه تیم حقوقی خود می‌توانم در کنار شما باشم تا نسبت به منافع و عواقب تصمیمات تجاری خود آگاه باشید.

من می خواهم تصویری با ارزش از کسب و کارتان نزد مخاطبانتان بسازم. تصویری که محصولاتتان را فقط به صورت یک کالا یا خدمت معمولی نگاه نکنند. چیزی که عاشقش باشند؛ خودشان را با آن تعریف کنند و برای آن ارزش بیشتری نسبت به رقبا قائل باشند. ما برندینگ را با کمک هم انجام می‌دهیم!

ضرورت مشاوره حقوقی کسب‌وکار

قرارداد بَد نبندید

قرارداد بد قراردادی است که نه تنها منافع شما در آن لحاظ نشده است بلکه ممکن است تعهداتی را به شما تحمیل نماید که هم در قراردادهای مشابه، مرسوم نیست و هم پاسخگویی برای هر تعهد منجر به ضرر و زیان‌های گزافی برای شما می‌شود. حتی ممکن است طرف دیگر قرارداد مواد و بندهایی را اضافه کند که به راحتی نتوانید از شر آن قرارداد شانه خالی کنید. بنابراین از همان ابتدا بهتر است با مشاوره حقوقی من از درستی تک تک واژه‌ها و عبارتهای قرارداد و در نهایت حفظ منافع خود اطمینان حاصل کنید. اگر قصد دارید برندتان در اثربخش‌ترین نقاط تماس با مخاطبانتان حاضر باشد، پس لازم است باهم کمپینی تمام عیار برای آن تعریف و برنامه ریزی کنیم. این برنامه باید مبتنی بر برنامه زمانی، بودجه ای و عملیاتی باشد

از آخرین تغییرات حقوقی و قانونی آگاه شوید

قوانین تجاری در طول زمان منسوخ، تغییر یا در یکدیگر ادغام می‌شوند که عدم آگاهی از تغییرات و به روزرسانی‌هایی که در قوانین حقوقی و تجاری در ایران شده است می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری را به شما و کسب و کارتان ایجاد کند. من به شما کمک می‌کنم تا با آخرین تغییرات حقوقی و قانونی در مساله موردنظرتان، تصمیمات بهتری را اخذ کنید!

جلوی آسیب‌های دیگران را بگیرید!

از قدیم گفتند احتیاط شرط عقله! پس حتی اگر به همه انسانهای روی کره زمین اعتماد داشته باشیم، باز ممکن است از روی بی تدبیری، فعلی را انجام دهند که اگر ما پیشتر از نظر قانونی فکری در رابطه با انواع بده بستان‌ها با ایشان نکرده باشیم اول از همه خود متضرر خواهیم شد. من به شما کمک می‌کنم تا آسیبهایی که که ممکن است دیگران از نظر حقوقی به کسب‌وکارتان ایجاد کنند را به حداقل برسانیم. مدیریت جلسات ایده پردازی و کمک به پرورش و توسعه ذهن های خلاق را به من بسپارید تا تیم های مرتبط با کار تولید محتوا در کسب و کارتان خلاق تر از قبل شده و آن را بتوانند در خروجی‌های مرتبط با کار تبلیغاتی نشان دهند

با خیال راحت، کار و کسب کنید!

زمانی که می‌دانید حقوق کارکنان خود را رعایت کرده‌اید، زمانی که یک قرارداد خوب تجاری با شرکایتان امضا کرده‌اید، زمانی که همه چیز را قانونی و با اشراف اطلاعات حقوقی هدایت کرده‌اید، دیگر حتی هر اتفاق پیش بینی نشده‌ای برای کسب و کارتان رخ دهد، خیالتان راحت خواهد بود زیرا قانون و دستگاه قضا حامی و پشتیبان شماست.

حوزه های تخصصی من

ثبت انواع شرکت، موسسه، انجمن و تغییرات آن

من به شما کمک می‌کنم تا با فرایند ثبت، تغییر، ساختار و ویژگی‌های حقوقی و قانونی شرکت‌های تجاری و غیرتجاری در ایران شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام و خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیرسهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی، شرکت تعاونی تولید و مصرف آشنا شوید تا بدانید هر یک از این شرکت‌ها از لحاظ نوع ساختار مقرراتی به شما چه کمکی را می‌توانند در معاملات تجاریتان نمایند تا درگیر قوانین و مقررات و به تبع مشکلاتی همچون انحلال، ورشکستگی و مسائل مربوط به اختلافات میان هیات مدیره، موسسان و مدیران برای به هر نوع ساختار ویژه شرکت نشوید. همچنین به شما در نحوه اداره کردن جلسات سالیانه مجمع عمومی و حتی جلسات فوق العاده که در قالب مجمع عمومی فوق العاده هست کمک می‌کنم تا آنها را اثربخش‌تر و قانونمند‌تر برگزار نمایید.

ثبت برند، اختراع و انواع مالکیت معنوی و صنعتی

اگر قصد دارید نام، لوگو، نشان، علامت تجاری، اختراع، طرح صنعتی و یا هر نوع مالکیت معنوی را ثبت کنید تا از کپی، به اشتراک گذاری و کسب سود از طرف دیگران بدون کسب اجازه و تایید از شما جلوگیری نمایید، دانش و تجربه من به شما کمک می‌کند تا به راحتی از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنید و از آنها در جهت درآمدزایی کسب‌وکارتان استفاده کنید.

تنظیم انواع قراردادهای تجاری و غیرتجاری

قرارداد مهم ترین، وسیع ترین و پیچیده ترین سندی است که میان شما با تمام ذینفعان داخلی و خارجی بسته می شود که تمامی کلمات، عبارت ها و بندهای آن می‌تواند مسیر اجرای قرارداد را دگرگون سازد. من ضمن آموزش و ارائه نکات مهم و کاربردی در نگاشت و بستن انواع قرارداد، به شما کمک می‌کنم تا در قرردادهای تجاری و غیرتجاری دقت بیشتری داشته باشید.

همچنین از آنجاکه اکثر معاملات تجاری از طریق اسناد تجاری مانند چک، سفته و برات صورت می‌گیرد در خصوص ملاحظات مربوط به اخذ و ارائه آن آموزشهایی را ارائه خواهم داد که بتوانید بر اثربخشی آنها در معاملات خود با دیگران بیفزایید

هدایت انواع مسائل مربوط به قوانین کار و حقوق و دستمزد

چه در زمان شروع کسب‌وکار و چه در ادامه آن و جذب کارکنان جدید برای کسب‌وکارتان، من از مهم ترین نکات کاربردی در قانون کار و آیین دادرسی به شما خواهم گفت که بتوانید قراردادهای کاری دقیق‌تری را تنظیم نمایید.

همچنین راهکارهای تجربی و کاربردی را در خصوص مساله محاسبه دستمزد پرسنل خواهم گفت تا بتوانید به طور قانونی انگیزه آنها را در کار بیشینه نمایید.

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

زمان و مبلغ راهکار

کسب‌وکار نوپا و کوچک

۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

کمتر از ۵۰ نفر پرسنل

کسب‌و‌کار بزرگ یا شرکت دولتی

۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل

سوالات متداول

اگرچه سرفصلهای پیشنهادی فراخور دانش و تجربه بنده تنظیم شده اند اما هم موضوعات ذیل هر سرفصل و هم خود سرفصلها ممکن است فراخور مساله و گستره حوزه کسب و کارتان، صنعت مورد بررسی متفاوت باشد، برای همین قبل از قرارداد اطلاعات مدنظرتان از طریق فرم بریف جمع آوری می شود. گفتنی است بودجه آن نیز متناسب با موارد مذکور تغییر خواهد کرد.

در بحث تنظیم و مشاوره حقوقی در امور قراردادها می‌توانم به دو صورت در خدمت شما باشم: نخست، مشاوره ساعتی که موضوع آن از قبل با یکدیگر چک شده و در زمانی مشخص و به صورت ساعتی با شما تعامل خواهم کرد. دوم، ویرایش قراردادهای کسب و کار که به صورت راهکار و با زمان و قیمتی مشخص در ذیل بخش راهکارهای مدیریتی من در وبسایتم می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت فرمایید

بله، بنده به صورت ساعتی هم می‌توانم در رابطه با موضوعات مذکور و نیز سایر مسائل مربوط به کسب و کارتان همراه شما باشم. برای این کار کافی است تا تلفن خود را بردارید و با من تماس بگیرید.

خیر! پیچیدگی‌های قانونی و تنوع موضوعات و مسائل در قوانین و مقررات حقوقی کسب‌وکار باعث شده است تا فراخور مساله شما از افراد متخصصی تحت سرپرستی من استفاده کنیم که البته مسئولیت و پاسخگویی آن با من خواهد بود

بله! با مراجعه به بخش راهکارهای حقوقی کسب‌وکار ضمن اطلاع از فرایند، زمان و قیمت موردنظر برای انجام فعالیت‌های اجرایی در بخش حقوق و قوانین کسب‌وکار می‌توانید فعالیت مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دکتر آرین عظیمی

مشاوره رایگان