آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

مشاوره حقوقی کسب‌وکار

با خیال راحت، کار و کسب کنید زیرا قانون پشتیبان شماست!

هر تصمیمی که در کسب‌وکار گرفته می‌شود؛ از ثبت یک شرکت، ثبت برند و تنظیم اساسنامه گرفته تا مباحث مربوط به حقوق و دستمزد، تنظیم انواع قراردادها و مسائل مربوط به قوانین کار و مبادلات اسناد تجاری و مالی، همه و همه برای شما مسئولیت و پاسخگویی قانونی ایجاد می‌کند. بدیهی است ناآشنایی با مباحث حقوقی در هر یک از موضوعات مربوط به کسب‌وکار و سازمان تحت اختیار و مدیریت شما می‌تواند آسیب‌ها و ضررهای جبران ناپذیری را به کسب‌وکارتان تحمیل کند. من به همراه تیم حقوقی خود می‌توانم در کنار شما باشم تا نسبت به منافع و عواقب تصمیمات تجاری خود آگاه باشید.

ضرورت مشاوره حقوقی کسب‌وکار


قرارداد بَد نبندید

قرارداد بد قراردادی است که نه تنها منافع شما در آن لحاظ نشده است بلکه ممکن است تعهداتی را به شما تحمیل نماید که هم در قراردادهای مشابه، مرسوم نیست و هم پاسخگویی برای هر تعهد منجر به ضرر و زیان‌های گزافی برای شما می‌شود. حتی ممکن است طرف دیگر قرارداد مواد و بندهایی را اضافه کند که به راحتی نتوانید از شر آن قرارداد شانه خالی کنید. بنابراین از همان ابتدا بهتر است با مشاوره حقوقی من از درستی تک تک واژه‌ها و عبارتهای قرارداد و در نهایت حفظ منافع خود اطمینان حاصل کنید.

جلوی آسیب‌های دیگران را بگیرید!

از قدیم گفتند احتیاط شرط عقله! پس حتی اگر به همه انسانهای روی کره زمین اعتماد داشته باشیم، باز ممکن است از روی بی تدبیری، فعلی را انجام دهند که اگر ما پیشتر از نظر قانونی فکری در رابطه با انواع بده بستان‌ها با ایشان نکرده باشیم اول از همه خود متضرر خواهیم شد. من به شما کمک می‌کنم تا آسیبهایی که که ممکن است دیگران از نظر حقوقی به کسب‌وکارتان ایجاد کنند را به حداقل برسانیم.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی
آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

از آخرین تغییرات حقوقی و قانونی آگاه شوید

قوانین تجاری در طول زمان منسوخ، تغییر یا در یکدیگر ادغام می‌شوند که عدم آگاهی از تغییرات و به روزرسانی‌هایی که در قوانین حقوقی و تجاری در ایران شده است می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری را به شما و کسب و کارتان ایجاد کند. من به شما کمک می‌کنم تا با آخرین تغییرات حقوقی و قانونی در مساله موردنظرتان، تصمیمات بهتری را اخذ کنید!

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

با خیال راحت، کار و کسب کنید!

زمانی که می‌دانید حقوق کارکنان خود را رعایت کرده‌اید، زمانی که یک قرارداد خوب تجاری با شرکایتان امضا کرده‌اید، زمانی که همه چیز را قانونی و با اشراف اطلاعات حقوقی هدایت کرده‌اید، دیگر حتی هر اتفاق پیش بینی نشده‌ای برای کسب و کارتان رخ دهد، خیالتان راحت خواهد بود زیرا قانون و دستگاه قضا حامی و پشتیبان شماست.

حوزه‌های تخصصی من


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

ثبت انواع شرکت، موسسه، انجمن و تغییرات آن

من به شما کمک می‌کنم تا با فرایند ثبت، تغییر، ساختار و ویژگی‌های حقوقی و قانونی شرکت‌های تجاری و غیرتجاری در ایران شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام و خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیرسهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی، شرکت تعاونی تولید و مصرف آشنا شوید تا بدانید هر یک از این شرکت‌ها از لحاظ نوع ساختار مقرراتی به شما چه کمکی را می‌توانند در معاملات تجاریتان نمایند تا درگیر قوانین و مقررات و به تبع مشکلاتی همچون انحلال، ورشکستگی و مسائل مربوط به اختلافات میان هیات مدیره، موسسان و مدیران برای به هر نوع ساختار ویژه شرکت نشوید. همچنین به شما در نحوه اداره کردن جلسات سالیانه مجمع عمومی و حتی جلسات فوق العاده که در قالب مجمع عمومی فوق العاده هست کمک می‌کنم تا آنها را اثربخش‌تر و قانونمند‌تر برگزار نمایید.

ثبت برند، اختراع و انواع مالکیت معنوی و صنعتی

اگر قصد دارید نام، لوگو، نشان، علامت تجاری، اختراع، طرح صنعتی و یا هر نوع مالکیت معنوی را ثبت کنید تا از کپی، به اشتراک گذاری و کسب سود از طرف دیگران بدون کسب اجازه و تایید از شما جلوگیری نمایید، دانش و تجربه من به شما کمک می‌کند تا به راحتی از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنید و از آنها در جهت درآمدزایی کسب‌وکارتان استفاده کنید.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی
آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

تنظیم انواع قراردادهای تجاری و غیرتجاری

قرارداد مهم ترین، وسیع ترین و پیچیده ترین سندی است که میان شما با تمام ذینفعان داخلی و خارجی بسته می شود که تمامی کلمات، عبارت ها و بندهای آن می‌تواند مسیر اجرای قرارداد را دگرگون سازد. من ضمن آموزش و ارائه نکات مهم و کاربردی در نگاشت و بستن انواع قرارداد، به شما کمک می‌کنم تا در قرردادهای تجاری و غیرتجاری دقت بیشتری داشته باشید.

همچنین از آنجاکه اکثر معاملات تجاری از طریق اسناد تجاری مانند چک، سفته و برات صورت می‌گیرد در خصوص ملاحظات مربوط به اخذ و ارائه آن آموزشهایی را ارائه خواهم داد که بتوانید بر اثربخشی آنها در معاملات خود با دیگران بیفزایید

هدایت انواع مسائل مربوط به قوانین کار و حقوق و دستمزد

چه در زمان شروع کسب‌وکار و چه در ادامه آن و جذب کارکنان جدید برای کسب‌وکارتان، من از مهم ترین نکات کاربردی در قانون کار و آیین دادرسی به شما خواهم گفت که بتوانید قراردادهای کاری دقیق‌تری را تنظیم نمایید.

همچنین راهکارهای تجربی و کاربردی را در خصوص مساله محاسبه دستمزد پرسنل خواهم گفت تا بتوانید به طور قانونی انگیزه آنها را در کار بیشینه نمایید.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

درباره آرین


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

من دانش آموخته دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در رشته‌های مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع کارشناسی، مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی در مقطع دکتری هستم. بیش از ۱۵ سال در سمت‌های کارشناس، سرپرست و مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی، تبلیغات، برنامه‌ریزی و تحقیقات در شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی مشغول به کار بوده‌ام. تا امروز شش کتاب و شش مقاله در مجلات علمی داخلی و بین‌المللی در رشته مدیریت منتشر کرده‌ام.

فرایند همکاری به صورت مشاوره


آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۱. تکمیل بریف کسب‌وکار

به منظور تسریع در روند آشنایی با کسب و کار و مساله مدنظرتان، نخست لازم است فرمی که در این خصوص آماده نموده‌ام را تکمیل نمایید.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۲. عقد قرارداد

پس از توافق مشترک بر سر موضوعات، روش اجرای کار و بودجه لازم برای آن، قراردادی برای انجام کار مشاوره کسب‌وکار تنظیم خواهد شد.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۳. جمع‌آوری داده‌های اولیه

متناسب با هدف و روش پیش بینی شده، کار جمع‌آوری داده‌های مربوطه آغاز می‌شود.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۴. بحث بر روی موضوعات

هدف از این گام بررسی مسائل مربوط به کسب‌وکار و نتایج مربوط به تحلیل داده‌های اولیه و به تبع رسیدن به راه حلهایی جهت رفع موانع کسب و کار نیاز به بحث گروهی است.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی

گام ۵. تکمیل مباحث و ارائه گزارش

پس از انجام موضوع قرارداد، تمامی داده‌ها، تحلیل‌ها و نتایج مستند شده و به صورت دفترچه‌ راهنما به نگارش درمی‌آید و مستندات حاصل از تحقیقات نیز در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد.

زمان و مبلغ مشاوره


سوالات متداول


آیا مشاوره کسب و کار شما محدود به سرفصلهایی که در ذیل هر خدمت تعریف کرده‌اید؟

اگرچه سرفصلهای پیشنهادی فراخور دانش و تجربه بنده تنظیم شده اند اما هم موضوعات ذیل هر سرفصل و هم خود سرفصلها ممکن است فراخور مساله و گستره حوزه کسب و کارتان، صنعت مورد بررسی متفاوت باشد، برای همین قبل از قرارداد اطلاعات مدنظرتان از طریق فرم بریف جمع آوری می شود. گفتنی است بودجه آن نیز متناسب با موارد مذکور تغییر خواهد کرد.

چگونه می توانم صرفا از خدمت تنظیم و مشاوره حقوقی در امور قراردادها بهره مند شوم؟

در بحث تنظیم و مشاوره حقوقی در امور قراردادها می‌توانم به دو صورت در خدمت شما باشم: نخست، مشاوره ساعتی که موضوع آن از قبل با یکدیگر چک شده و در زمانی مشخص و به صورت ساعتی با شما تعامل خواهم کرد. دوم، ویرایش قراردادهای کسب و کار که به صورت راهکار و با زمان و قیمتی مشخص در ذیل بخش راهکارهای مدیریتی من در وبسایتم می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت فرمایید


آیا می توان به صورت ساعتی از خدمات مشاوره کسب و کار استفاده نمود؟

بله، بنده به صورت ساعتی هم می‌توانم در رابطه با موضوعات مذکور و نیز سایر مسائل مربوط به کسب و کارتان همراه شما باشم. برای این کار کافی است تا تلفن خود را بردارید و با من تماس بگیرید.


آیا شما خودتان به تنهایی اقدام به مشاوره حقوقی در امور کسب و کار می‌نمایید؟

خیر! پیچیدگی‌های قانونی و تنوع موضوعات و مسائل در قوانین و مقررات حقوقی کسب‌وکار باعث شده است تا فراخور مساله شما از افراد متخصصی تحت سرپرستی من استفاده کنیم که البته مسئولیت و پاسخگویی آن با من خواهد بود


آیا کارهای اجرایی مربوط به ثبت برند و لوگو را نیز انجام می‌دهید؟

بله! با مراجعه به بخش راهکارهای حقوقی کسب‌وکار ضمن اطلاع از فرایند، زمان و قیمت موردنظر برای انجام فعالیت‌های اجرایی در بخش حقوق و قوانین کسب‌وکار می‌توانید فعالیت مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید


Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top