کتاب اصول بازاریابی کاتلر

معرفی کتاب «اصول بازاریابی» از کاتلر و آرمسترانگ

کتاب اصول بازاریابی، یک کتاب کلاسیک در رشته بازاریابی است. کتابی است که به جرات می‌توان ادعا نمود که تمام دانشجویان، استادان بازاریابی و تمامی خبرگان در سراسر دنیا با آن آشنایی دارند و آن را حداقل یکبار مرور کرده‌اند. فیلیپ کاتلر که از وی به عنوان پدر علم مارکتینگ یاد می‌شود، به همراه گری آرمسترانگ نسخه هفدهم از این کتاب را با اضافه و به روزرسانی کردن بخش‌هایی متناسب با عصر شبکه‌های اجتماعی و تعامل بیشتر برند به خصوص در فضای دیجیتال تجدید چاپ کرده‌اند. البته اندک نابخردانی بانگاهی منفی به واژه کلاسیک، این کتاب و آقای کاتلر را به سخره گرفتند و از آن به عنوان درس‌آموزی کهنه و قدیمی می‌پندارند این در حالی است که فراموش کرده‌اند که اصول بازاریابی از گذشته تا امروز با ظهور هر موج رسانه‌ای همیشه ثابت است. پیشنهاد می‌کنم این کتاب علمی را از انتشارات معظم پیرسون بخوانید. این کتابی است برای آشنایی صحیح از مفهوم بازاریابی و به شما کمک می‌کند تا به راحتی با مفاهیم و جایگاه آنها در این حوزه آشنا شوید.

کتاب اصول بازاریابی کاتلر
عنوانPrinciples of Marketing
نویسنده (گان)Philip Kotler, Gary Armstrong, and Marc Oliver Opresnik
ناشرPearson Education Limited
سال۲۰۱۸
شابک۹۷۸۱۲۹۲۲۲۰۱۷۸
امتیاز★★★★★

گفتنی است از ترجمه‌های مختلفی از این کتاب به فارسی شده است اما زبان این کتاب آنقدرها هم سخت نیست و پیشنهاد می‌کنم نسخه اصلی تمامی کتاب‌ها بالاخص این کتاب را مطالعه فرمایید.

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top