کتاب برنامه بازاریابی

معرفی کتابی خوب برای نگاشت برنامه بازاریابی

برنامه بازاریابی یک سند بسیار مهم و راهبردی برای هر نوع کسب‌وکاری است. درباره تولید و نگارش این سند، کتاب‌ها، مقاله‌ها و نوشته‌های زیادی به صورت چاپی یا در فضای وب منتشر شده است. یکی از کتاب‌های خوب برای راهنمایی شما جهت تدوین برنامه بازاریابی، کتابی است به نوشته ماریان بورک‌وود که انتشارات پیرسون ویرایش چهارم آن را نیز در سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است.

فصل‌های این کتاب متاثر از فصول یک برنامه بازاریابی است که از تحلیل موقعیت فعلی کسب‌وکار آغاز شده و تا طرح ریزی برای اجرای آن امتداد یافته است. در پایان این کتاب نیز نمونه‌ای عملی از برنامه بازاریابی ارائه شده است.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی
عنوانEssential guide to marketing planning
نویسنده (گان)Marian Burk Wood
ناشرPearson
سال۲۰۱۷
شابک۹۷۸۱۲۹۲۱۱۷۵۲۲
امتیاز★★★★☆

مخاطبان این کتاب، کارآفرینان و مدیران بازاریابی و کسب و کاری هستند که یا اطلاعات کمی از چگونگی نگاشت یک برنامه بازاریابی خوب دارند یا اینکه لازم است دانش و روش نگاشت آن را کمی با خود مرور کنند.

آیا کتاب فارسی خوبی در این رابطه می‌شناسید که به بنده معرفی کنید؟

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top