کتاب بازاریابی دیجیتال چفی

معرفی کتابی ممتاز در بازاریابی دیجیتال

توسعه وب و رشد شبکه‌های اجتماعی در کنار افزایش تقاضا برای کسب دانش و مهارت‌آموزی در بازاریابی دیجیتال باعث انتشار تعداد زیادی کتاب درباره این موضوع شده است. در سیل این کتاب‌ها، کتاب «بازاریابی دیجیتال» از دیو چفی و فیونا الیس-چادویک یکی از نمونه‌های ممتاز در این زمینه است. زیرا اکثر کتاب‌های این حوزه تنها به توصیف ابزارها و ویژگی‌های رسانه‌های موجود در وب و شبکه‌های اجتماعی پرداخته‌اند اما نویسندگان کتاب مذکور با نگاهی صحیح به مفهوم بازاریابی و نیز تمرکز و هدایت این مفهوم به رسانه دیجیتال به تالیف این کتاب پرداختند. چفی و فیونا الیس-چادویک مدلی تحت عنوان RACE را  جهت مدیریت یکپارچه بازاریابی دیجیتال ارائه داده‌اند و فصول ۱۲ گانه کتاب را در سه بخش اصلی شامل بنیانها، توسعه راهبرد و در نهایت اجرای بازاریابی دیجیتال دسته بندی کرده‌اند.

آرین عظیمی - مشاوره کسب و کار و کارآفرینی
عنوانDigital Marketing
نویسنده (گان)Dave Chaffey and Fiona Ellis-Chadwick
ناشرPearson
سال۲۰۱۶
شابک۹۷۸۱۲۹۲۰۷۷۶۱۱
امتیاز★★★★☆

اگرچه کتاب خط سیر مشخصی دارد اما فهم آن نیازمند دانش اولیه درباره بازاریابی و رسانه دیجیتال است. از این رو مطالعه این کتاب به افرادی توصیه می‌شود که آشنایی نسبی با حوزه بازاریابی دیجیتال دارند. این کتاب به شما کمک می کند تا نه تنها دانش خود را در این حوزه بازاریابی دیجیتال بالا ببرد بلکه نظم نیز به آن بدهید.

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top