کتاب های باز

تحلیل کتاب سنجی بر علم خط مشی از ۱۹۷۰ تا ۲۰۱۷

در مقاله ای که در سالگرد ۵۰مین انتشار مجله «علم خط مشی/ Policy Sciences» در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۷ به منظور تحلیل کتاب سنجی علم خط مشی از طریق مقالات چاپ شده در این مجله توسط گویال/Goyal انجام شد، می توان مروری جالبی بر پژوهشگران اصلی، دیدگاه ها، و رگه های موضوعی در این مجله داشت؛ در ادامه به طور مختصر سعی کردم تا تصاویر آن را که خود گویای متن اصلی است، استخراج نموده و در این وبنوشت قرار دهم. لینک دسترسی به فایل اصلی در ذیل آمده است و برای بزرگ شدن تصاویر کافی است آنها را جداگانه در مرورگر خود باز کرده و یا در گجت خود ذخیره کنید:

https://link.springer.com/article/10.1007/s11077-017-9300-6?no-access=true

پرکارترین مولفان

کشورهایی که مولفانشان بیشترین اثر را در علم خط مشی داشتند

پراستنادترین محققان

مرتبط ترین فصلنامه ها

موردبحث ترین موضوعات

موردتاکیدترین موضوعات مرتبط با خط مشی

به نظرتان سهم پژوهشگران ایرانی چه میزانی است؟ و یا بهتر است چقدر باشد؟ چه موضوعاتی برای ما جذاب ترند؟ قطعا با استفاده از روش شناسی این پژوهش می توان به اطلاعات جالب و قابل تاملی دست یافت؛ کیست مرا یاری کند؟

آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
نوشته ایجاد شد 112

2 دیدگاه در “تحلیل کتاب سنجی بر علم خط مشی از ۱۹۷۰ تا ۲۰۱۷

  1. سلام. از وبسایت و مطالعات شما لذت بردم و انرژی گرفتم. لطفا فایل اصلی و ترجمه را در صورت امکان برای این حقیر ایمیل کنید. سپاسگزارم. علیرضا نورشرق دانشجوی دکتری مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.