کتاب بازاریابی خیابانی

معرفی کتاب «بازاریابی خیابانی» از مارسل ساست

کتاب‌های زیادی را نمی‌توان درباره بازاریابی همهمه‌ای و تبلیغات گوریلا یافت با این حال کتاب مارسل ساست با عنوان «بازاریابی خیابانی» یک نمونه خوب در این حوزه است. ساست کتاب خود را با تشریح مشکلات و بحران‌های موجود در روشهای متداول بازاریابی و تبلیغات شروع می‌کند و با بررسی جنبه‌های تجربه در خیابان و نیز پتانسیل بالای آن برای تبلیغات دهان به دهان و بازاریابی شایعه‌ای کار خود را ادامه می‌دهد. در بخش آخر نیز توضیح مختصری درباره چگونگی کاربرد این روش در خیابان ارائه می‌کند.
حال اگر به دنبال ایده‌ها و نمونه‌های زیادی از تبلیغات گوریلا هستید، مطالعه این کتاب کمک شایانی به شما نمی‌کند اما اگر می‌خواهید جایگاه و لزوم توجه به تبلیغات گوریلا یا تجربی را درک کنید، حرفهای زیادی برای شما دارد.

کتاب بازاریابی خیابانی
عنوانStreet Marketing: The future of guerilla marketing and buzz
نویسنده (گان)Marcel Saucet
ناشرPraeger
سال۲۰۱۵
شابک۹۷۸۱۴۴۰۸۳۸۳۸۵
امتیاز★★★★★

ایپدمی ویروس کرونا باعث کاهش توجه به تبلیغات خیابانی و افزایش نگاه‌ها به تبلیغاتی دیجیتال شد. به نظر شما در دوران کرونا که به نظر می‌رسد حالا حالاها رخت آن در کشورما برچیده نشود، چگونه می‌توانیم از این نوع تبلیغات بهره‌مند شویم؟

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top