پرواز آرزوها

عذر می خواهم!

عذر می خواهم که به جای اینکه به مسائل اساسی امروز کشورم بپردازم ، به مسائل حاشیه ای آن رو آوردم؛

عذر می خواهم که از منابع عمومی برای تحصیل بنده هزینه شده اما این سرمایه را نتوانستم به جامعه برگردانم؛

عذر می خواهم که این فرصت مطالعه و تحصیل در این زمان در اختیارم گذاشته شده و نمی توانم از آن بهره ای ببرم و به دیگران بهره ای برسانم.

نپرسید چرا کوتاه سخن این که خود از ضعیفی خود باخبرم!

Rate this post
آرین، دانش‌آموخته رشته مدیریت در دانشگاه تهران است. او فراخور علاقه خود تمایل دارد تا دانسته‌های خود را به ساده‌ترین ادبیات ممکن در باب سه موضوع خط‌مشی، کسب‌وکار و تبلیغات به اشتراک بگذارد؛ البته گهگاهی هم از دل و دلمشغولی‌هایش می‌گوید. امیدوار است تا حرفهایش باعث رفاه آتی کودکان امروز ایران شود.
Posts created 203

2 thoughts on “عذر می خواهم!

  1. سلام دکترجان.ببخشیدمزاحمتون میشم.بنده ازیکی ازروستاهای استان کهگیلویه وبویراحمدافتخاراشنایی باشمارودارم.درحال حاضرپشت کنکوری هستم.درمقطع مدیریت دولتی.البته لیسانسم حسابداری بوده.وارشدم رومدیریت دولتی خوندم.یکی ازارزوهام درس خوندن درمقطع دکتری هستش.اینجا امکانات خیلی کمه.نه کلاس کنکوری.ونه کتابفروشی که بتونیم کتابی بخریم‌.اگه واستون امکان داره تست دوتادرس مدیریت دولتی وخطی مشی گذاری روواسم ایمیل کنه.بخداخیلی حرف داشتم که بزنم.ولی نمیخوام بیشترازاین مزاحمتون بشم.البته بامدرک فوق که کارپیدانمیشه.میخوام ادامه تحصیل بدم شایدفرجی بشه.امسال سه ساله پشت کنکورم.اجرتون با امام حسین.

    1. سلام دوست عزیز
      متاسفانه تا امروز هیچ کتاب تستی برای مقطع دکتری مدیریت دولتی گرایش خط مشی عمومی ندیدم؛ بنظرم همان کتابهایی که برای کنکور معرفی کردم ، تا حدودی کفایت می کنه. خود منم در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم؛ برای کتاب هم می توانید از سایت های آنلاین فروش کتاب مثل آدینه بوک استفاده کنید. اگه با مدرک فوق کاری پیدا نمیشه؛ بنظرم عرضه کار برای مقطع دکتری هم اگه کمتر نباشه بیشتر نیست خصوصا برای رشته خط مشی. اما بنظرم مقطع دکتری فرصت خوبیه برای تکمیل و تعمیق دانشتون. انشالله امسال از این سد کنکور بگذرین؛ بازم اگه سوال داشتین بنده در خدمتتون هستم و در برگه نشانی من، راههای تماس با خودم را نوشتم. برایتان آرزوی موفقیت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top